2 monitör ne işe yarar?

Wallywestrt

Hectopat
Makaleler
1
Eski monitörüm 60 Hz diye 165 Hz yeni bir monitör aldım. Eskisi satana kadar kenarda duracak. Ben de iki monitörü beraber kullansam bana fayda sağlar mı diye düşündüm. İki monitör kullanmanın avantajı nedir? Ve 60-165 Hz iki monitörü birlikte kullanmak, Hz sebebi ile sorun yaratır mı?

Yani faydası ekstradan bir monitöre daha bakmış olmanız olacak. Dekor niyetine de kullanabilirsiniz. Hz olarak sorun yaratmaz. Yani kısacası keyfinize göre.

Eski monitörüm 60 Hz diye 165 Hz yeni bir monitör aldım. Eskisi satana kadar kenarda duracak. Ben de iki monitörü beraber kullansam bana fayda sağlar mı diye düşündüm. İki monitör kullanmanın avantajı nedir? Ve 60-165 Hz iki monitörü birlikte kullanmak, Hz sebebi ile sorun yaratır mı?
Yani elbette işine yarayabilir. Sürekli alt-tab yapmadan 165 hz monitörde asıl işini yaparken yanda sana yardımcı olabilecek uygulamaları ve sekmeleri açabilirsin.

2. monitörüm 18.5 inch Casper monitör. DC'yi yana açıyorum, Spotify'ı yana açıyorum, bir şey oynarken sağa video açıyorum, ders çalışırken notları yana açıyorum rahat oluyor. Çerçevesi kalın fakat sıkıntı etmezseniz takılmazsınız.

Geri
Yukarı