2.monitör siyah ekran veriyor

MassiveStrokex

Femtopat
Daha fazla  
Bugün 2. ekranıma hiçbir türlü gelmiyor. Kabloyu 2 farklı yerde denedim. Sadece bilgisayarımda çalışmıyor. Format attım, HDMI to VGA kullanıyorum. İlk aldığım gün çalışıyordu ama artık çalışmıyor. Sadece siyah ekran ve hiçbir şekilde ekranı algılamıyor. Yabancı, Türkçe biraz makale okudum ama çözümü bulamadım. 7-8 method denedim ama hala olmadı. Lütfen yardım eder misiniz? Forumdaki konularda da çözülmemiş. Şimdiden teşekkür ederim.

Çıkamadık işin içinden :)

Güncel görüntü sürücüleri yüklendi mi? Sürücü ayarlarından masaüstü yapılandırma ayarlarını gözden geçirebilirsiniz.

Ekran kartınız NVIDIA mı AMD mi? Her ikisinde de masaüstü sağ tık >...(sürücü ismi) denetim masası > ekranlarım veya masaüstü ekranlar sekmesinden kendi monitörünüz görünüyor mu bakın.

Bu durumda sorun sadece dönüştürücüye kalıyor mümkün ise farklı bir dönüştürücü ile deneme yapın voltaj farkı oluşuyor olabilir veri aktarılırken.

Bu durumda sorun sadece dönüştürücüye kalıyor mümkün ise farklı bir dönüştürücü ile deneme yapın voltaj farkı oluşuyor olabilir veri aktarılırken.

Dönüştürücüyü başka cihazda test ettim çalışıyordu.
ordamısın?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı