2. monitör takılınca Power savıng hatası

laportatie

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, normalde LG bir monitör kullanıyorum nadiren de olsa bu monitörde de Power saving hatası alıyordum birden ekran gidiyordu ve reset atmadan geri gelmiyordu bilgisayara. Bilgisayarı aç kapa yapınca düzeliyordu fakat sürekli olmuyordu bu hata nadiren zaten ekran kartı taktığımda başlamıştı. Her neyse sonra bir yerden çıkma monitör geldi dedim gelmişken bir kablo alayım takayım çift monitör olsun. Önce test ettim çalışıyor mu diye çalıştığını görünce kablo dönüştürücü vs. aldım ve taktım. Başta ikisini beraber açtım duvara monte etmeden önce çalıştılar hatasız ardından duvara monteledim ve kablolarını taktım. Yine bir süre kullandım bir sorun olmadan fakat yaklaşık bir yarım saat 1 saat sonra Power saving dedi ve 2'si birden kapandı. Aynı sorun başıma gelmişti ve aha yandık dedim. Açtım kapadım ve sürekli sürekli oluyordu bu hata. Bilgisayar açılıyor ve yaklaşık 1-2 dk sonra tak direkt kapanıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar alt kısımda her şeyin model bilgisi yazıyor.

İlk ana monitör: LG Flatron W1943SS.
İkinci sonraki monitör: Samsung SyncMaster 710v.
Anakart: Fujitsu D3171-A1
Ekran kartı: Sapphire RX580 +
İşlemci: i7 3770.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı