2. monitördeki görüntü kesildi

rimpalace

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, selam.

LG 27 inç bir monitörüm var. Ana ekranım buydu zaten.

Kenarda 15-18 inç arası küçük bir monitörüm daha vardı; onu da kurdum, VGA çıkışlı.

Şu parçadan aldım eve geldim, taktım. Mis gibi 2 ekran birden okey.

Aradan 2-3 dk geçti. Ekranlar aç-kapa yapmaya başladı. Sonra 2. küçük ekran kapandı. Sadece 1. ekran çalışıyor.

Bunun sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunun dönüştürücü kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Dönüştürücülerin çalışmama ihtimali çalışma ihtimalinden çok maalesef. Başka dönüştürücü ya da sistem ile deneyebilirseniz monitörün bozuk olup olmadığını test edebilirsiniz.

up
Arkadaşlar laptopu bağladım 0 sorun fakat PC'de 2.ekran kısa süre sonra kapanıyor sanki hiç yokmuş gibi.

Dosya Ekleri

• IMG_20210820_083222.jpg
    IMG_20210820_083222.jpg
    90,4 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
up
Arkadaşlar laptopu bağladım 0 sorun fakat PC'de 2.ekran kısa süre sonra kapanıyor sanki hiç yokmuş gibi.
Laptobu dönüştürücü ile mi bağlıyorsunuz yoksa direkt mi? Direkt bağlayınca çalışıyorsa dönüştürücünün problemli olma ihtimali daha da yükseliyor.

Kasa nzxt mi?
evet hocam
Laptopu dönüştürücü ile mi bağlıyorsunuz yoksa direkt mi? Direkt bağlayınca çalışıyorsa dönüştürücünün problemli olma ihtimali daha da yükseliyor.

Evet hocam fotodaki gibi monitörü, laptop HDMI - dönüştürücü - monitör olarak takıyorum hiç sıkıntı yok fakat HDMI ucunu masaüstüne takınca görüntü gidiyor.

Ekran kartı sürücüsü 470 idi mining yüzünden onu da güncelledim hala devam ediyor sorunum.

Geri
Yukarı