2. monitörün arka kısmından cızırtı sesi geliyor

bigday01

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba herkese, 2. el monitör satın aldım 2.ekran olarak kullanmak için monitörü bağladığımda ekran kapalıyken hiçbir sorun yok ama açma tuşuna bastığımda çok yüksek sesli olmasa da bir ses geldiğini fark ettim. Kafamı yaklaştırınca monitörün arka üst kısmında zzz veya cızz gibi bir devamlı ses geliyor aldığım kişiye sordum güç kablosu sizin verdiğiniz kablo sizde böyle bir sıkıntı var mıydı diye olmadığını söyledi. Belki vardı ama normal karşılıyolardır, prizden kaynaklı mı diye kasaya bağlantı kurmadan sadece güç kablosuyla evde 4 tane farklı prizde denedim hala o sesi duyuyorum. Neden kaynaklı olabilir? Prizden olmadığı kesin gibi bir şey artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki monitörün içindeki güç kaynağından geliyor olabilir.
Dün bilgisayarcıya gidip vga kablosu ve hdmi to vga aldım eve geldim bağladım renkler kötüydü sıkıntı vardı kabloda tekrar götürdüm orda denedik bu sefer oldu genç bi çocuk vardı orda sordum ona monitörümden böyle bir ses geliyor normal mi diye yani güç kaynağından geliyor çok normal diyemem ama bir sıkıntı da var diyemem dedi ben de bilmiyorum o yüzden beklicez artık rahatsız olmadan bu sese

Yeni konular

Geri
Yukarı