2 RAM slotlu anakartta RAM yükseltme

GeraltofRivia99

Decapat
3 ay önce yeni bir PC aldım. O heyecanla seçtiğim anakartın 2 RAM slotu olduğunu görmedim. Salaklık yaptım. Şimdi sorun değil ama ilerde RAM takmak istersem anakartı upgrade etmem gerekecek ya da RAM'i 2x16 yapmalıyım. Anakartı değiştirmek daha cazip geliyor ama sıkıntı olur mu? Her şey anakarta bağlı olduğu için korkuyorum bi yandan RTX 2070 zarar görmesin diye. Korktuğum için OC bile yapamadım işlemciye.

Son düzenleyen: Moderatör:
bir şey olmaz 4 slotlu anakart alırsın keyfine bakarsın. Her şeyi söküp tekrar takabilirsin dikkatlice sorun olmaz. Hiç söküm takım yapmadıysan sökmeden önce kasa içinin bir fotoğrafını çek neyi nereye taktığını net olarak göreceğin şekilde fotoğraf olsun ama. Yeni anakartı da kullanım kılavuzuna göre takabilirsin.

bir şey olmaz 4 slotlu anakart alırsın keyfine bakarsın. Her şeyi söküp tekrar takabilirsin dikkatlice sorun olmaz. Hiç söküm takım yapmadıysan sökmeden önce kasa içinin bir fotoğrafını çek neyi nereye taktığını net olarak göreceğin şekilde fotoğraf olsun ama. Yeni anakartı da kullanım kılavuzuna göre takabilirsin.
Aldığım yere göndersem değiştirirlermi .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı