2 Tane 1080P 1 tane 3440X1440P monitörde oyun oynanır mı?

Arda_Animations

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 34 inç 3440X1440 bir monitör alıp yanına 1080P 27 inç 2 monitör almayı düşünüyorum proglamlama, video edit vb. için.
Arkadaşlar 3 monitör destekleyen oyunlarda 3 farklı çözünürlükteki monitörü çalıştırabilir miyim? Forumda garip konular gördüm 2. monitöre basınca 1. monitörün 144 Hz'den 60Hz düşmesi vb. gibi siz ne diyorsunuz oynanır mı?

AMD eyefinity gibi bir şey bahsediyorsun sanırım monitör boyları ve çözünürlük farklı olcagı için görüntü kötü olacak ve kartın orta seviye kartsa zorlancak oyunlarda tavsiyem tek monitör ile oyna.

AMD eyefinity gibi bir şey bahsediyorsun sanırım monitör boyları ve çözünürlük farklı olcagı için görüntü kötü olacak ve kartın orta seviye kartsa zorlancak oyunlarda tavsiyem tek monitör ile oyna.

Hocam baktım 27 inç ve 34 inç ultrawide neredeyse boy olarak aynılar :)
Çözünürlük sıkıntı çıkarmaz yani?

Hocam baktım 27 inç ve 34 inç ultrawide neredeyse en olarak aynılar :)
çözünürlük sıkıntı çıkarmaz yani?

Çözünülürk çıkarmadı diyelim ama 1080P ile 1440P'den bahsediyoruz boy sorunu nolacak 24 inc ile 21 inch monitörde aynısını denedim oranlar çok bozuluyor o olay aynı monitörler ile saglıklı çalışır.

Çözünülürk çıkarmadı diyelim ama 1080P ile 1440P'den bahsediyoruz boy sorunu nolacak 24 inc ile 21 inch monitörde aynısını denedim oranlar çok bozuluyor o olay aynı monitörler ile saglıklı çalışır.

Yani hocam Red Dead Redemption 2'yi 3 monitörde değil tek monitörde oynayabilirim. Ekran kartı 3070 veya 3080 olacak.
Neyse geri kalan 2 monitörü kodlama için kullanırım o zaman teşekkürler herkese.

Yeni konular

Geri
Yukarı