2 yıllık Bilgisayar Programcılığı okunur mu?

okangumus600

Decapat
Daha fazla  
Ben meslek çıkışı olduğum oldu AYT sınavını yapamıyorum. O yüzden TYT puanla bu bölümü okunur mu? Avantajı ve dejavantajları nelerdir? Okuyan varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Okulundan okuluna göre değişir ama genellikle 2 yıllık bölümlerde pek fazla adam akıllı eğitim göremiyorsun.

Ben okuyorum memnumun ama arkadaşın dediği gibi beğenmeyedebilirsin. Genel anlamda 2 yıllık okullar meslek öğreniminde kullanılıyor beklediğin üniversite ortamını bulamayabilirsin.

Meslek liseli olmak AYT'ye girmeye engel değil. 11-12 konularını kendiniz öğrenip üstüne katarsanız yapabilirsiniz.

1 sene mezuna bırakıp bilgisayar mühendisliği veya yazılım mühendisliği hedefleyebilirsiniz eğer çalışırım diyorsanız. Dershanemde sağlık meslek mezunları var sene başından beri çalışıyorlar iyi bir tempoyla ve şu an TYT'de 60-90 AYT'de 50-70 netleri görüyorlar.

Aralığı bu kadar açık verme sebebim birden fazla öğrenci olması en düşük ile en yüksek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…