₺20.000-25.000 MSI laptop önerisi

Bütçe
20-25k
GE66 derim ben hocam bu paraya çıkınca Premium seviye bir laptop almak en iyisi.

@iPatavatsizz
@DracheN
@Dark Lord of the Sith

download.jpg

Yardım edin.ZİH̨̢̀İ͚̹Ņ̰͟͝SE͎͔̪͚L̖ ̅̏̃̂͐҉SO̅RU̵̴̡̯̿͂ͣ̉̓͟͜͞Ǹ̅̏̈͛ͦ ͋̅͊̓Y̷̸̖̮̬̰͍͟ͅA̵̛̬ͯ̋̈͘͝ͅRDĮ̸͉͎ͫ̄͠M̄̃̏ͬ͒ͥ ̹͑ͪͬ́E̢̒̎ͫ͢͜͟͠Dİ̪͈̼̲ͥ̌͑̿N(Şahsa hakaret etme durumu yoktur!)

@iPatavatsizz
@DracheN
@Dark Lord of the Sith

Eki Görüntüle 1133873
Yardım edin.ZİH̨̢̀İ͚̹Ņ̰͟͝SE͎͔̪͚L̖ ̅̏̃̂͐҉SO̅RU̵̴̡̯̿͂ͣ̉̓͟͜͞Ǹ̅̏̈͛ͦ ͋̅͊̓Y̷̸̖̮̬̰͍͟ͅA̵̛̬ͯ̋̈͘͝ͅRDĮ̸͉͎ͫ̄͠M̄̃̏ͬ͒ͥ ̹͑ͪͬ́E̢̒̎ͫ͢͜͟͠Dİ̪͈̼̲ͥ̌͑̿N(Şahsa hakaret etme durumu yoktur!)
Şimdi ben kendime göre yorumluyorum hocam şahsen bu kadar bütçe ayıracaksam kesinlikle 17.3 arar gözüm. RAM 32 GB ASUS modelde MSI'da 16. Kasa kalitesine gelince GE serisi de orta segment bir kasadır görselden bakabilirsiniz. İşlemciler aynı ayarda. Tercihim Rog Strix olurdu.
images (14).jpeg

@KARATECİ KEDİ Şahsen Asus öneririm. Zaman konusunda acelem olmadığından (Üniversite tercihleri, kazanması, kaydı vakitlerine kadar) ben Lenovo Legion 5 Pro laptopunun ülkemize önceden gelen modelini bekliyorum, ikinci sırada da Asus'un bu modeli var. Kesinlikle almaya değer o fiyata.

Şimdi ben kendime göre yorumluyorum hocam şahsen bu kadar bütçe ayıracaksam kesinlikle 17.3 arar gözüm. RAM 32 GB ASUS modelde MSI'da 16. Kasa kalitesine gelince GE serisi de orta segment bir kasadır görselden bakabilirsiniz. İşlemciler aynı ayarda. Tercihim ROG STRIX olurdu.Eki Görüntüle 1133882

Hocam o görsel çok eski, artık GT'nin yerini aldı ge serisi. Premium bir cihaz duruken orta segment GL rakibi bir STRIX g almak ne kadar mantıklı bilemiyorum.

Hocam o görsel çok eski, artık GT'nin yerini aldı ge serisi. Premium bir cihaz duruken orta segment GL rakibi bir STRIX g almak ne kadar mantıklı bilemiyorum.
Hocam valla Rog Strix bir cihaz 32 GB RAM avantajının yanında 17.3 oluşu bile MSI'ın önüne geçiriyor.

Ben olsam MSI GE 66'yı seçerdim. Asus'un GE66 karşısında konumlandırdığı model ROG Strix değil ROG Zephyrus'tur. Eğer ROG Zephyrus olsaydı o zaman ROG'u seçerdim.

Ben olsam MSI GE 66'yı seçerdim. ASUS'un GE66 karşısında konumlandırdığı model ROG STRIX değil ROG Zephyrus'tur. Eğer ROG Zephyrus olsaydı o zaman ROG'u seçerdim.

Zephyrus taşınabilirliği amaçlıyor, rakibi GS66 ve GS76'dır bence. Ge/gp Scar ile rekabet etmekte.
Hocam vallahi ROG STRIX bir cihaz 32 GB RAM avantajının yanında 17.3 oluşu bile MSI'ın önüne geçiriyor.

Hocam RAM artırılır ama 17 inçte haklısınız, şahsen MUX Switch ve kasanın bu farkı kapayacağını düşünüyorum.

Zephyrus taşınabilirliği amaçlıyor, rakibi GS66 ve GS76'dır bence. Ge/gp Scar ile rekabet etmekte.

Hocam RAM artırılır ama 17 inçte haklısınız, şahsen MUX Switch ve kasanın bu farkı kapayacağını düşünüyorum.
Hocam TR'de öyle gibi konumlandırıyorlar ama yurt dışında şu şekilde 17.3" ve 15.6" modelleri de mevcut. Kasa kalitesi olarak ROG Strix'lerden bir tık daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı