20.000-25.000 TL masaüstü bilgisayar önerileri

Onur1661

Decapat
Daha fazla  
İlk öncelikle herkese selamünaleyküm hayırlı forumlar.

Fotoğrafda gördüğünüz gibi yaklaşık 25 k ya GameGaraj'dan monitörlü bir sistem buldum sizce alınır mı? Veya daha güzel önerileriniz var mı?

Not: 25K'nın birkaç k üstü de olabilir sorun değil yardımcı olursanız çok sevinirim pek bir bilgim yok ondan dolayı burada bir konu açmak istedim şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum. :)

Dosya Ekleri

• 2AD89CAD-6AD8-4858-976C-C0AA5B757747.jpeg
    2AD89CAD-6AD8-4858-976C-C0AA5B757747.jpeg
    115,6 KB · Görüntüleme: 49
Güç kaynağı ve soğutucu iyi değil hocam. Fiyat olarak yeni piyasaya çok hakim değilim o yüzden yorum yapamıyorum.

Monitör hariç 20 bin verilerek Düz 3060 alınmaz hocam, 6700xt sistemler var.

HAQQUS-XT / AMD Ryzen 5 5600 / ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR kasayı GT301 yapın.

6800 modellerine bile çıkabilirsiniz bütçeye göre fakat böyle bir sisteme 2k monitör olursa tadından yenmez o yüzden bütçeyi ona göte ayarlayın derim.

Monitör hariç 20 bin verilerek Düz 3060 alınmaz hocam, 6700xt sistemler var.

HAQQUS-XT / AMD Ryzen 5 5600 / ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR kasayı GT301 yapın.

6800 modellerine bile çıkabilirsiniz bütçeye göre fakat böyle bir sisteme 2k monitör olursa tadından yenmez o yüzden bütçeyi ona göte ayarlayın derim
Güç kaynağı ve soğutucu iyi değil hocam. Fiyat olarak yeni piyasaya çok hakim değilim o yüzden yorum yapamıyorum.
Güç kaynağı ve soğutucu için bir öneriniz var mıdır peki

Güç kaynağını güçlü tut ve seçtiğin kasa hava sürkülasyonu konusunda iyi olduğuna dikkat et kanki.

Güç kaynağı öneriniz var mı hocam.

Monitör hariç 20 bin verilerek düz 3060 alınmaz hocam, 6700XT sistemler var.

6800 modellerine bile çıkabilirsiniz bütçeye göre fakat böyle bir sisteme 2K monitör olursa tadından yenmez o yüzden bütçeyi ona GoT'e ayarlayın derim.

Hocam paylaştığım görselde 3060'lı sistem yerine 6700'lü sistem tercih etsem mantıklı olur mu?

Bir de 2K monitör öneriniz var mı
Cevap için çok teşekkür ederim.

Hocam paylaştığım görselde 3060'lı sistem yerine 6700'lü sistem tercih etsem mantıklı olur mu?

Attığım sistemlerin hepsinde ki güç kaynakları iyi zaten. Soğutucu olarak kule tipi id cooling 224 xt yeterli.

Fazlasıyla olur, attıklarımdan birini alabilirsiniz. 2k için önereceğim tüm monitörler stoklarda bitmiş, kendi kullandığım asus tuf modeli var fakat aldığımda 6 binken şuan 11 bin stok olmadığı için fiyatı şişirmişler.

Attığım sistemlerin hepsinde ki güç kaynakları iyi zaten. Soğutucu olarak kule tipi ID-Cooling 224 XT yeterli.

Fazlasıyla olur, attıklarımdan birini alabilirsiniz. 2K için önereceğim tüm monitörler stoklarda bitmiş, kendi kullandığım ASUS TUF modeli var fakat aldığımda 6 binken şu an 11 bin stok olmadığı için fiyatı şişirmişler.

Gerçekten çok yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim hocam.

PSU: Sharkoon silentstorm cool Zero 850W 80+ Gold Full modular soğutucu: SilverStone PF360, Arctic lf II 360 ikisi de iyidir. Arctic en iyisidir.

Çok teşekkür ediyorum hocam ilginiz ve alakanız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı