20.000-25.000 TL Notebook + Monitör Önerisi

Bütçe
20000-25000
Merhaba,

Monitör : 2.8k

Notebook : 15.7k

Bu fiyatlar şu an için geçerli tabi , 1 hafta sonra 2 hafta sonra ne olur bilemem.

Ürünleri kendin de inceleyip , iyice araştırıp öyle karar verebilirsin.Bilgisayar sektöründe birden fazla görüş ve bakış acısıyla ürünleri incelemek önemlidir.Asla tek kişiden tavsiye alıp karar vermeyiniz.

İyi günler.

Merhaba,

Bu fiyatlar şu an için geçerli tabi , 1 hafta sonra 2 hafta sonra ne olur bilemem.

Ürünleri kendin de inceleyip , iyice araştırıp öyle karar verebilirsin.Bilgisayar sektöründe birden fazla görüş ve bakış acısıyla ürünleri incelemek önemlidir.Asla tek kişiden tavsiye alıp karar vermeyiniz.

İyi günler.
Öneriniz için teşekkür ederim hocam bu da daha ucuz, güzel bir alternatif olmuş. Yalnız 3060 ekran kartı ile 2K gaming ne seviyede acaba ? 3-4 sene sonra da rahat rahat 2K oyun oynatır mı ne dersiniz ?

Merhaba,

İyi günler.
Hocam rahatsız ediyorum tekrardan. Acer hakkında çok bir bilgim yok. Kasası falan nasıldır ? Isınma sorunu olur mu ? SSD hızları nedir acaba ? Benim için en önemli şeyler işlemci,ram ve SSD hızı. Oyun o kadar da öncelikli değil.

Evet kesinlikle çok daha iyi bir laptop. İşlemcisi ve ekran kartı daha iyi yalnız SSD kapasitesi düşük benim için. 6000TL daha fazla verip bir de ekstra SSD'ye para vermek istemedim açıkçası. SSD hızları arasında büyük fark varsa iş değişir tabi. Demek istediğim şu ki SSD kapasitesini ve RAM'i arttırma şansımız varsa ekran kartından fedakarlık edebilirim. Bu şekilde bir öneriniz var mı ?

Benim favorimu atmissin buraya. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı