20.000-35.000 TL aralığında edit ve oyun için laptop önerisi

Bütçe
20000-35000

Strangee

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Grafik tasarımla, video editleme, müzik yapım ve oyunlarda hiçbir problem çıkarmayacak laptop önerebilir misiniz? Normalde masaüstü bilgisayarım vardı onu her yere götüremediğim için laptop gerekli. Öte yandan yaşadığım şehir Türkiye'nin en sıcak şehirlerinden biri bu yüzden soğutma konusunda bana problem yaratmaması gerekiyor. Şimdiden teşekkür ederim. Bütçe: 20K-35K

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir alet o paraya yok. Yani herşeyi mükemmel yapacak ve ısınmayacak ama 35k olacak, maalesef.

Herkese tavsiye edilen standard laptoplardan alacaksınız, gittiği yere kadar. Editleme yaparken de ısınacak, kendini frenleyecek ve yavaşlayacaklar. Laptop ve fizik kuralları gereği yapacak çok bir şey yok.

Öyle bir alet o paraya yok. Yani herşeyi mükemmel yapacak ve ısınmayacak ama 35k olacak, maalesef.

Herkese tavsiye edilen standard laptoplardan alacaksınız, gittiği yere kadar. Editleme yaparken de ısınacak, kendini frenleyecek ve yavaşlayacaklar. Laptop ve fizik kuralları gereği yapacak çok bir şey yok.
Zaten baktığım laptoplar genel olarak o fiyat aralığında. Bende biliyorum süper bir şey aramıyorum. Arasam zateb 50-70k bandında onlarda i9 - rtx 4090 sistemler..

Geri
Yukarı