20.000 TL bütçeye motor önerisi

MiniRayss02

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci + Editör
Staj paramı biriktirerek 20k civarı bir bütçeye scooter almak istiyorum. 2. el olarak aklımda revolt RS7 modeli vardır. Her türlü önerilere açığım bu konunun asıl sorusu şudur; şubat-Mart ayına kadar motorların fiyatı artar mı? Artar ise çok yansır mı? Çünkü bana göre şu anki hükümet belediye seçimlerine kadar ekonomi ve zamları sakin tutacak gibi hissediyorum. 20k sebebi ise lise 4'üm ve staj paramı biriktirerek scooter alacağım 80-100-125 CC gibi güzel bir scooter. Her türlü tartışmaya açığım örnek olarak ilan atacaksanız eğer sarı sitedeki konumu İstanbul pendik olarak seçin. Scooter olduğu için pendik dışında almak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
20 bin daha biriktir MT3 Pro elektrikli al yakıt bakım masrafın olmaz.
Ben Yakıt olan arıyorum aslında. 80-125CC sebebi ise söylediğiniz model max 55 görüyor.

Ayrıca 20 bin daha biriktiremem 9 aylık yani 1 senelik maaşımı kuruşu kuruşuna biriktirsem bile tahminimce 35K ediyor. 35-40 arası. Motora 20-23,24K ayıracağım.

Ben Yakıt olan arıyorum aslında. 80-125CC sebebi ise söylediğiniz model max 55 görüyor.

Ayrıca 20 bin daha biriktiremem 9 aylık yani 1 senelik maaşımı kuruşu kuruşuna biriktirsem bile tahminimce 35K ediyor. 35-40 arası. Motora 20-23,24K ayıracağım.
MT3 Pro limitörü kaldırınca 60 67 yapıyor. 50 80 cc alacagın motorlar 50 km hızı geçmezken ayrıca yakıt ve bakım masrafın olur. Öğrenciysen Elektrikli en iyisi. Onun dışında 20 bine scooter çok bulamazsın. 25-30 arası Mondial Revival bulabilirsin belki.

MT3 Pro limitörü kaldırınca 60 67 yapıyor. 50 80 cc alacagın motorlar 50 km hızı geçmezken ayrıca yakıt ve bakım masrafın olur. Öğrenciysen Elektrikli en iyisi. Onun dışında 20 bine scooter çok bulamazsın. 25-30 arası Mondial Revival bulabilirsin belki.
Dostum dediğim bütçeyi çok aşamam aslında dediğim gibi. Ve Sarı siteden almam lazım sıfır Scooter gereksiz pahalı. Eklemek gerekir ise arkadaşımda 110CC Scooter var ve 100 rahat gördü 2 kişi binerek o yüzden yakıtlı yükseltilmiş de olur. Evet yakıt masrafı çıkar haklısınız fakat zamandan tasarruf olur. Yolda kalsam 1 pet şişede benzin koyup devam edebilirken sizin önerdiğinizde ise şarj bekleyeceğim. Yani demem o ki ikisininde + ve - yönleri var. Revolt RS7 gibi bir model aklımda var :& Bildiğiniz daha iyi model var mıdır?

Geri
Yukarı