20.000 TL laptop önerisi

Bütçe
20000
CPU temelli oyunlar için fark olur fakat AAA oyunlar da 3060 ile çok daha fazla performans alırsınız.
Hocam aşırı derecede olmaz 5600H kötü bir işlemci değil ama tabii ki 6800H daha iyi. Siz 3060 ile birlikte alacağınız için hikayeli oyunlarda daha yüksek grafik ve FPS alacaksınız.
Tamamdır hocam 3060'lı modeli alacağım sanırım. Teşekkür ederim.

Rtx 3060 R5 5600H olan modeli aldım şu an kargoda. Ek olarak 8+8 GB ram de aldım çünkü içinde 4+4 var. Ben genelde hikayeli oyunlar oynadığım için bu tercihi yaptım.

Rtx 3060 R5 5600H olan modeli aldım şu an kargoda. Ek olarak 8+8 GB ram de aldım çünkü içinde 4+4 var. Ben genelde hikayeli oyunlar oynadığım için bu tercihi yaptım.
Hocam ürün elinize ulaşınca ve kullandıktan sonra memnun kalıp kalmadığınızı buraya yazabilir misiniz?

Hocam ürün elinize ulaşınca ve kullandıktan sonra memnun kalıp kalmadığınızı buraya yazabilir misiniz?
Merhabalar kardeşim,
Bilgisayar üç gündür bende, öncelikle en iyi yönlerini söyleyeyim. Soğutması çok iyi. Cyberpunk falan oynadım ama asla ısınmadı. Ekstra olarak laptop soğutucu da kullanıyorum bir kaç derece düşürüyordur o da. Cyberpunk orta-yüksek ayarlarda ortalama 100 FPS aldım. Ram 8 hali bu. 16 yapınca performans daha da artacaktır. Ekran sallanması konusunda öyle aşırı bir sallanma yok ki ben kucağımda kullanıyorum. En ufak harekette sallanmıyor fakat biraz şiddetli hareket ettim mi sallanıyor. Benim açımdan sorun yok. Beni en çok rahatsız eden şey kesinlikle fan sesi. Oyun oynarken atmosfer falan filan unutuyorum da oyunu kapatınca bir kaç dakika çalışmaya devam ediyor. Sesi gerçekten fazla. İyi de soğutuyor o ayrı mesele. Cyberpunk oynarken pil 5 saatte yüzde 55'e kadar düştü. Bunu anlamadım. Şarjda nasıl azalıyor? Muhtemelen bir ayarı var ve ben yapamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı