20.000 TL laptop önerisi

Taşınabilirlik için mi laptop istiyorsunuz ?
Pardon hocam mesajı görmemişim, Evet taşınabilirlik benim için öncelik bu yüzden laptop istiyorum kolay taşınabilir ve amiral gemisi birşeyler.
1080p için gereksiz DELL 4K yada 2K olanı almayacaksan Monster daha uygun.
Peki 2k olan modeli hakkında düşünceleriniz nedir %200 yapmadan kullanabilir miyim ?

Pardon hocam mesajı görmemişim, evet taşınabilirlik benim için öncelik bu yüzden laptop istiyorum kolay taşınabilir ve amiral gemisi bir şeyler.

Peki 2K olan modeli hakkında düşünceleriniz nedir %200 yapmadan kullanabilir miyim?

Biraz araştırmasını yaptım'da 2K bulunamıyor bir türlü ben gene Monster'dan yanayım.

Bütçeyi biraz aşabilirseniz özellikle i7 9700K RTX 2080'li modeli var (4K) onu tavsiye ediyorum ama aşamam dersen diğer modeller uygun 20 Bin'e bile gerek kalmaz ama dediğim gibi almışken Monster'dan 1 2 bin daha fazla vererek 4K modeli alırım ben olsam.

Biraz araştırmasını yaptım'da 2K bulunamıyor bir türlü ben gene Monster'dan yanayım.

Bütçeyi biraz aşabilirseniz özellikle i7 9700K RTX 2080'li modeli var (4K) onu tavsiye ediyorum ama aşamam dersen diğer modeller uygun 20 Bin'e bile gerek kalmaz ama dediğim gibi almışken Monster'dan 1 2 bin daha fazla vererek 4K modeli alırım ben olsam.

Hocam yorumunuz için teşekkürler. O modeli taşımak zorluk çıkartır mı? Biraz ağır gibi geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı