20.000 TL tasarım için laptop önerisi

Bütçe
15-20 bin
25.000TL bütçede Monster Abra A5 V17.3.5 bu cihazdan daha iyi bir opsiyon görmedim. i7 işlemcili, RTX serisi ekran kartı, 16GB RAM. aynı özelliklere sahip diğer ürünler 28-30 civarı. Isınma problemi sürekli oyun oynayanlar için sorun oluşturacaktır. Ayrıca Monster ömür boyu bakım garantisi veriyor. Eğer İstanbul'daysanız 1 günde çok rahat termal macun ve temizlik işlerini garantili ve temiz işçilikle yaptırabilirsiniz.

Ben ısınıyor diyenleri pek mantıklı bulmuyorum, laptop bu elbette ısınacak. Bu işler biraz maddi imkana da bakıyor. Ne kadar para o kadar kalite.

Özet olarak 25.000 bütçede temel gereksinimleri sağlayan en iyi ürün bu.

Forumda bir başlık açın, belki indirimli ürün görenler size öneride bulunacaktır.

Başlık konusu olarak: "23.000 -24.000 bütçeli i7 veya Ryzen 7 laptop önerisi"
"i7 işlemcili - en az 16GB RAM - en az 4GB harici ekran kartlı tercihen (RTX) laptop önerisi istiyorum. Render ve 3D Blender uygulamalarını kullanacağım oyun ile işim yok vb. durumunuzu özetleyen mesajları yazın. Gelen önerilere bakalım :D Daha iyisi gelmezse Monster'ı alabilirsiniz. Bir de şu kasım indirimlerine bakmak için biraz da bekleyebilirsiniz.

AMD serisini unutmuşum. Ryzen 7'li versiyonu ise bu. Monster sizi korkutuyorsa HP var :D

Son düzenleme:
25.000TL bütçede Monster Abra A5 V17.3.5 bu cihazdan daha iyi bir opsiyon görmedim. i7 işlemcili, RTX serisi ekran kartı, 16 GB RAM. Aynı özelliklere sahip diğer ürünler 28-30 civarı. Isınma problemi sürekli oyun oynayanlar için sorun oluşturacaktır. Ayrıca Monster ömür boyu bakım garantisi veriyor. Eğer İstanbul'daysanız 1 günde çok rahat termal macun ve temizlik işlerini garantili ve temiz işçilikle yaptırabilirsiniz.

Ben ısınıyor diyenleri pek mantıklı bulmuyorum, laptop bu elbette ısınacak. Bu işler biraz maddi imkana da bakıyor. Ne kadar para o kadar kalite.

Özet olarak 25.000 bütçede temel gereksinimleri sağlayan en iyi ürün bu.

Forumda bir başlık açın, belki indirimli ürün görenler size öneride bulunacaktır.

Başlık konusu olarak: "23.000 -24.000 bütçeli i7 veya Ryzen 7 laptop önerisi"
"i7 işlemcili - en az 16 GB RAM - en az 4 GB harici ekran kartlı tercihen (RTX) laptop önerisi istiyorum. Render ve 3D Blender uygulamalarını kullanacağım oyun ile işim yok vb. durumunuzu özetleyen mesajları yazın. Gelen önerilere bakalım :D daha iyisi gelmezse Monster'ı alabilirsiniz. Bir de şu kasım indirimlerine bakmak için biraz da bekleyebilirsiniz.

AMD serisini unutmuşum. Ryzen 7'li versiyonu ise bu. Monster sizi korkutuyorsa HP var :D

Monster Abra v17.3.5 aldım teşekkürler desteğin için.

25.000e kadar çıkabilirim bir hesap yaptım, bu fiyat aralığında en iyisi Monster Abra A5 midir, sıkıntı çıkarır mı soğutma problemleri varmış galiba,

Yeni konular

Geri
Yukarı