20-25 bin TL çoğunlukla oyun için laptop önerisi

GodOfAnime

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Öncelikle belirteyim PS4'üm var ve laptoptan sonra PS5'e yükseltmeyi düşünüyorum. Üniversite 1. sınıf öğrencisiyim şu ana kadar elime sadece 1 kere ortaokul zamanlarımda laptop geçmişti ama o zamanlar tabii çocuk olduğum için oyun faln yüklememiştim Facebook'den Dragon City faln oynuyordum en fazla ve o laptopta nedenini cidden bilmiyorum. Sürekli virüs giriyordu bir şekilde her yerde reklamlar faln çıkıyordu Google Chrome'a girdiğinizde Yahoo diye başka bir tarayıcıya falan atıyordu. Bu yüzden ufaktan bir pclere travmam var diyebilirim.

Ayrıca o hayatımda kullandığım tek PC'ydi ve yine orta okul zamnlarımda ekranı faln gitti ve çöp olmuştu. Şimdi ise yeni bir tane almak istiyorum. Monster Abra A7 v14.3 modelini araştırarak bulmuştum 17.3 ekranı büyük olması bayağı güzel geldi gözüme. Ayrıca İstanbul'da yakınımda teknik servisi mevcut ve kaliteli iş yapıyorlar.

Yalnız bir şeyi fark ettim ki bu laptopta 95W 3050 Ti DDR4 RAM ve USB 3.2 portu gibi düşük özellikler varken aynı fiyata (25k) Acer Nitro 5 marka laptopta 3060 140W DDR5 RAM'ler ve 3.2 portları faln bulunuyor. Ayrıca çok anlamasam da MUX Switch gibi özelliklerde mevcut daha önce Online sitelerden fazla alışveriş yapmamış biri olarak hangisi beni daha az uğraştırır veya sırf bu yüksek parçalar için sıkıntı çıkarsa uğraşmaya değer mi? Cevaplarsanız çok sevinirim. Bu sitedeki ilk konumdu, boş hayat hikayemi okuduğun için teşekkürr ederim ☕

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı