20 bin TL bataryası iyi telefon önerisi

Sososo

Zeptopat
Daha fazla  
Selam,
Bütçem yaklaşık 20-25bin. Uzun süre kullanabileceğim performansı ve bataryası üzmeyecek ve stabil olarak çalışabilecek telefon arayışındayım. Yeni gelen yazılım güncellemeleriyle birlikte özellikle batarya kısmında farklılıklar olabildiğinden güncel bir konu açtım. Özellikle S23 FE ve S23 kullanıcıları yardımcı olabilirse sevinirim. S23 oldukça fark yaratır görüşü baskın gelir ise bütçemi arttırmaya çalışacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam,
Bütçem yaklaşık 20-25bin. Uzun süre kullanabileceğim performansı ve bataryası üzmeyecek ve stabil olarak çalışabilecek telefon arayışındayım. Yeni gelen yazılım güncellemeleriyle birlikte özellikle batarya kısmında farklılıklar olabildiğinden güncel bir konu açtım. Özellikle S23 FE ve S23 kullanıcıları yardımcı olabilirse sevinirim. S23 oldukça fark yaratır görüşü baskın gelir ise bütçemi arttırmaya çalışacağım.
Bütçe artıp S23 almanı öneririm.

Nothing phone 2A işlemci olarak s23 fe nin gerisinde kalmıyor mu bir de arayüz olarak oneui gibi stabil kullanım sağlıyor mu?

Selam,

Xiaomi 12t tavsiye ederim 120 Hz eğer bütçe az daha fazlaysa 13T de alabilirsin 144 Hz AMOLED ekranı var batarya ekran her seyiyle kusursuz 12t de oyle sadece AMOLED 120 Hz.

Miui arayüzden biraz sıkıldım açıkçası o yüzden samsung tarafına yakınım şu an. Aklımda hala s23 ve s23 fe karmaşası sürüyor. Bunlara üçüncü bir tercih daha eklenirse iyice içinden çıkılmaz hale gelecek.

Geri
Yukarı