20 bin TL bütçe ile bilgisayar toplama tavsiyesi

Bütçe
20000
Konusunu bizzat ben acmistim.

Hocam bu önerin için teşekkür ederim tek bir sorum var. AMD tarafında sorun yaşar mıyım ve Vatandan atıığınız sistemdeki psu güvenilir mi ?

Üstteki RX 6700e bakmanda fayda var.
haklısın onu görmüştümde vatanda psu korkutuyor 1100 tl verip thermaltake yapıncada bütçem aşılıyor

Şuan RTX 2060 144hz monitör almak mantıklı geliyor çok üst düzey ayar takıntım olmadığı için. Benim Konun en başında attığım sistemin alınabilirliği nasıl onu cevaplayabilir misiniz ?

İdarelik olarak kullanırsın, AMD tarafında sorun yaşamazsın. Eğer toplama kabul ederseniz oyle de bakalim.
Toplama tabiki de kabul ediyorum :) lütfen yardımcı olur musun ? Bütün cevaplar için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
NVIDIA istemişsin ancak bu fiyata RTX 2060 almak yerine RX 6650 almak çok daha mantıklı bence.
Hocam bu bilgisayar neden bu kadar ucuz? Parçalarının dışarıdaki fiyatlarına baktım da, bu adamlar zararına satıyorlar gibi. Ürün ikinci el veya bozuk olabilir mi?

Hocam bu bilgisayar neden bu kadar ucuz? Parçalarının dışarıdaki fiyatlarına baktım da, bu adamlar zararına satıyorlar gibi. Ürün ikinci el veya bozuk olabilir mi?

Çok da ucuz değil ama tabii ki yine diğerlerin göre ucuz 2. el çıkamaz ama mesela dikkat edersen SSD'den falan kısılmış fiyatı normal gibi yani.

Ürünleri elinden çıkarmak için bir de AMD ekran kartlı sistemlerde böyle indirimler olur çünkü kampanya yapmaya daha müsaittir. Yanlışım varsa düzeltebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı