20 bin TL laptop önerisi

Bütçe
25000
VRAM ve kart yeterli olur.
Işlemci guclu seni uzmez.

Çok hızlı çalışır alacağınız bilgisayar tam bu işler için üretilmiş.

İkinizede çok teşekkür ederim ne kadar teşekkür etsem az, soğutma konusunda başarılı mıdır bu HP Omen?
G900 plastik yığınından oluşlan bir çöptür.
Yorumları okudum ve evet gerçekten çok sıkıntılıymış burda konu açmak Allah'tan aklıma geldi

Sınıfında en iyilerdendir. MSI GP76'den bile serindir.

Bunu duyduğuma sevindim çünkü laptopların genel sorunu malum ısınma 3090 taksan bile iyi bir soğutmasız bir hiç neredeyse işlemci içinde geçerli bu.
attığınız bilgisayarı yakın bir zamanda almayı planladım dış görünüşü olarakda hoşuma gitmedi değil

Monster Tulpar T7 V25.1.2 Intel Core i7 11800H, 16GB RAM, 1TB M.2 SSD, RTX3060 Max-Performance 6GB, 17.3'' Mat LED-FHD 300Hz, Freedos… : Amazon.com.tr: Bilgisayar bu ürün sanki MSI kasa kullanıyordu. Bir ara inanılmaz óneriliyordu forumda sanırım. Ayrıca yaşadığım bazı şeylerden dolayı garanti için Amazon satıcılı almanızı tavsiye ederim fiyat olarak uygun ise.

Monster yerine arkadaşın attığı HP Omen'i tercih ederim ama yine de teşekkürler

Monster Tulpar T7 V25.1.2 Intel Core i7 11800H, 16GB RAM, 1TB M.2 SSD, RTX3060 Max-Performance 6GB, 17.3'' Mat LED-FHD 300Hz, Freedos… : Amazon.com.tr: Bilgisayar bu ürün sanki msi kasa kullanıyordu. Bir ara inanılmaz óneriliyordu forumda sanırım. Ayrıca yaşadığım bazı şeylerden dolayı garanti için Amazon satıcılı almanızı tavsiye ederim fiyat olarak uygun ise.
Ürün güzel ama Monsterin yazılımı berbat, bios, kontrol merkezi çok kötü.

Monster yerine arkadaşın attığı HP Omen'i tercih ederim ama yine de teşekkürler.

HP Omen'i tercih etme sebebiniz nedir bende arkadaşın attığı Monster ile HP arasında kaldım. Henüz karar vermiş değilim bu arada HP'yi almak isterseniz Hepsiburada'da 21.600'e geliyor bilginiz olsun.
Ürün güzel ama Monster'in yazılımı berbat, BIOS, kontrol merkezi çok kötü.

BIOS'u düzelttiler diye biliyorum ama yazılım konusunda sıkıntılı bir cihaz diye bende duydum MSI kasa olması var bir tek soğutmada iyi olabilir ama HP daha başarılı sanırım soğutma konusunda.

Geri
Yukarı