20 bin TL'ye kadar Monster laptop önerisi

Şöyle. En fazla Max 26 27.500 civarına çıkabilirim.

Sanırım o fiyatta sadece Victus var. ASUS tekrar 27 olarak stoklara gelir mi bilmiyorum.

Victus derken benim son yazdığım bilgisayar mı? 4050 olmasına gerek yok bu arada 3060'da olur yeter ki bütçemi aşmasın. 3050'den nedense soğudum, ileride problem çıkartacak ya da yetersiz gelecek gibi bir korkum oluştu.

Sanırım o fiyatta sadece Victus var. ASUS tekrar 27 olarak stoklara gelir mi bilmiyorum.

Mesela senin Max 27.000 TL bütçen olsa hangi laptopu alırsın?

Son düzenleme:
Şu ana kadar çoktan Asus'u almıştım. Şu an da Asus'un stoklara eski haliyle gelip gelmeyeceğini öğrenip ona göre adım atardım. En kötü mecburen victustan başka çarem kalmazdı. Ama yine de ben bütçemi arttırp Asus alırdım.

Şu ana kadar çoktan ASUS'u almıştım. Şu an da ASUS'un stoklara eski haliyle gelip gelmeyeceğini öğrenip ona göre adım atardım. En kötü mecburen Victus'tan başka çarem kalmazdı. Ama yine de ben bütçemi arttırp ASUS alırdım.

Baktım şimdi, birkaç yerde 29 bin TL'ye satılıyor. Eğer 29 bin TL bütçe ayarlayacaksam en az 2 ay daha beklemem lazım.

Şu ana kadar çoktan ASUS'u almıştım. Şu an da ASUS'un stoklara eski haliyle gelip gelmeyeceğini öğrenip ona göre adım atardım. En kötü mecburen Victus'tan başka çarem kalmazdı. Ama yine de ben bütçemi arttırp ASUS alırdım.

3050 Ti ve 3060 bütçeme daha uygun geldi hatta yanına ekstradan RAM ve aksesuarda alabilirim. Oyun da oynuyorum fakat öyle ağır oyunları saatlerce oynamıyorum LoL tarzı CS:GO gibi oyunlar oynuyorum. HP'lerde ekranın bir nebze daha büyük olması ve i7 olması ilgimi çekti ama MUX yok diyorsun sen bunların içinden veya bunların dışında 3050 Ti veya 3060 hangi laptopu önerirsin. Bu son kararım olacak.

Son düzenleme:
Hocam attığınız 3060 HP 29k. Çıkamam demiştiniz diye hatırlıyorum.

Stokladığım linkler karışmış olabilir :)

Hocam attığınız 3060 HP 29k. Çıkamam demiştiniz diye hatırlıyorum.

O zaman şöyle söyleyeyim. 3050 Ti ekran kartı özelliğinde hangi laptopu önerirsin? Aslında 27k bütçem var ama 27k bütçeye fazla laptop yok bu yüzden 3050 Ti alıp geri kalan bütçeyle ekstra şeyler alabilirim diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı