20 Hafta Sonra TurkNet GigaFiber Geliyor

Merhaba, altyapı sorgu ekranlarında bir güncelleme çalıştıklarını ve daha önce 20 hafta bilgisinin bu sebeple geldiğini ilettiler.

Anladım 20 hafta ibaresinin bir gerçekliği yok o zaman peki adres sorgumuzda altyapı durumu ile alakalı bir bilgi var mı?

Nicin hocam GigaFiber mi kullanıyorsunuz?
2 hafta kullandım 1 gün LOS ışığı yandı kayıt açtık her gün ertesi gün gelecekler dediler. 1 hafta boyunca kimse ne aradı ne geldi internetim yoktu. Ben de 165 TL Vodafone 200 Mbps paketine başvurdum. Çok memnunum 1 kere bile kesilmedi.

@500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku
Bende birkaç gün önce sorgulama yaptığımda 20 Hafta evime geleceği yazıyordu ama bir kaç gündür "Üzgünüz, “şimdilik” GigaFiber altyapınız bulunmuyor. Hemen altyapı talebinizi iletebilirsiniz." uyarısıyla karşılaşıyorum. (Resimleri ekte paylaştım. İki resim arasında birkaç gün var.) Eğer talep bulunmuyorsa oluşturur musunuz? Varsa eğer ne zaman bizim binaya çekilecek tarih bellimi açık adresi özel mesaj üzerinden atabilirim teşekkürler.​

Dosya Ekleri

• 1.png
    62,9 KB · Görüntüleme: 36
  • 2.png
    57 KB · Görüntüleme: 31
Merhaba, ilgili ekibimiz altyapı sorgulama sayfasında güncelleme çalıştıklarını ve daha önce bu sebeple 20 hafta bilgisinin geldiğini ancak bunu düzelttiklerini ilettiler. Adresinizde gigafiber yoksa GigaFiber İstiyorum — TurkNet üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…