Çözüldü 20 MB download internette 40kb/sn hızda iniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

oldvillaGGer

Centipat
Yer
Tekirdağ/Çorlu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 5005u / intel HD graphic 5500 / 128gb ssd
Merhaba, bir sorum olacakti.

Benim sadece bazı sitelerde olmak üzere Media fire gibi sitelerden dosya indirirken 20mb/sn internetim olmasına rağmen 40kb/sn ile iniyor.
Ne yapmam lazım 1 gün bekleyeceğim mi 3GB dosya için?

Çözüm
Sizin internet hızınız kadar, indirilen sunucu durumu/kısıtı önemli. MediaFire'de var mı bilmiyorum fakat, mega gibi yerlerde hız limitleri mevcut.
(Belki işe yarar diye çözüm olarak DNS değişmenizi öneriyorum.)
(1.1.1.1 / 1.0.0.1)
Sizin internet hızınız kadar, indirilen sunucu durumu/kısıtı önemli. MediaFire'de var mı bilmiyorum fakat, mega gibi yerlerde hız limitleri mevcut.
(Belki işe yarar diye çözüm olarak DNS değişmenizi öneriyorum.)
(1.1.1.1 / 1.0.0.1)

Çözüm
Merhaba, bir sorum olacakti.

Benim sadece bazı sitelerde olmak üzere Media fire gibi sitelerden dosya indirirken 20mb/sn internetim olmasına rağmen 40kb/sn ile iniyor.
Ne yapmam lazım 1 gün bekleyeceğim mi 3GB dosya için?
Mediafire'ı bilmiyorum ama turbobit/vb. siteler premium üyelik için hız sınırlaması koyuyor.

Merhaba,
Bu yöntemleri deneyebilirsiniz. Denemekten zarar gelmez:
- Modemi kapatıp açabilirsiniz.
- Cihazı kapatıp açabilirsiniz.
- Anlık olarak internete bağlı cihazların kullanımını azaltıp tekrar deneyebilirsiniz.
- Eğer hala olmuyorsa gerekirse internet operatörünüzle iletişime geçebilirsiniz.
- Eğer hala olmuyorsa VPN gibi ağı yavaşlatabilecek uygulamaları kapatıp açmayı deneyebilirsiniz.
- Hala olmuyorsa büyük ihtimal ile siteden veya uygulamadan kaynaklıdır.
Saygılar.

Geri
Yukarı