20 TL mouse pad önerisi

Bütçe
20
1645042018622.png

Bunu satın aldım. Öneri veren herkese teşekkürler.

Eki Görüntüle 1307178

Bunu satın aldım. Öneri veren herkese teşekkürler.
27x23 inanılmaz küçük bir değer oyun için. Bence iade et paran cebinde kalsın, 20 TL daha biriktir XRades 40x40 siyah al veya GPR 400 al. Oyun için 20 TL'lik mouse pad alınmaz. Bir şey bekleme. A4 Kağıdından biraz daha iyi olur.

27x23 inanılmaz küçük bir değer oyun için. Bence iade et paran cebinde kalsın, 20 TL daha biriktir xrades 40x40 siyah al veya gpr 400 al. Oyun için 20 TL'lik mouse pad alınmaz. Bir şey bekleme. A4 kağıdından biraz daha iyi olur.

Hocam iptal ettim zaten. A101 mouse pad gördüm uygundu üstüne para ekleyip A101 aldım şu an daha yeni kutusunu açtım şu anlık bir sorun görünmüyor.

1645109307136.png

Hocam iptal ettim zaten. A101 mouse pad gördüm uygundu üstüne para ekleyip A101 aldım şu an daha yeni kutusunu açtım şu anlık bir sorun görünmüyor.

Eki Görüntüle 1307677
Ürün bilindik değil. Ben gene bunu almazdım. Kalınlığı, speed/control bir yüzey mi falan bunlar hakkında bir bilgi yok. Kullanıcı yorumlarıda yok bakabileceğiniz adam akıllı. Benim önerdiğim ürünler bu dediklerimin hepsini karşılıyordu. Nasıl güvenip aldınız bilmiyorum fakat hayırlı olsun. Piranha mousepad konusunda bilindik, başarılı bir firma değil. Pek bir şey beklemeyin gene.

Ürün bilindik değil. Ben gene bunu almazdım. Kalınlığı, speed/control bir yüzey mi falan bunlar hakkında bir bilgi yok. Kullanıcı yorumları da yok bakabileceğiniz adamakıllı. Benim önerdiğim ürünler bu dediklerimin hepsini karşılıyordu. Nasıl güvenip aldınız bilmiyorum fakat hayırlı olsun. Piranha mouse pad konusunda bilindik, başarılı bir firma değil. Pek bir şey beklemeyin gene.

Biliyorum Piranha kalitesiz bir firma fakat benim için şu an iyi.

Geri
Yukarı