Çözüldü 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı hangi illerde?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

reyZ19

Hectopat
Çorum'da yaşıyorum dışarıdan mouse bakacağım çünkü kredi kartım yok. Fakat çıkarsam ceza yiyebilirim diye çıkmıyorum. Hangi illerde 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı var onu da bilmiyorum. Haber sitelerine baktığımda da sırf bir bilgi için 12 paragraf yazı var pek okuyasım yok. Zaten verecekleri bilgi 1 paragrafı geçmeyecek fakat yine de 12 paragraf yazı var. Birisi kısaca bilgi verebilir mi? Her ilde mi uygulanıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı tüm Türkiye'de uygulanıyor. 155'i arayıp detaylı bilgi alabilirsin. Mause satın almak ile ilgili izin almak için 155'le görüş seni yönlendirirler
20 yaş altı sokağa çıkma yasağı tüm Türkiye'de uygulanıyor. 155'i arayıp detaylı bilgi alabilirsin. Mause satın almak ile ilgili izin almak için 155'le görüş seni yönlendirirler

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı