200.000-250.000 TL Hatchback araba tavsiyesi

Exper'e ayrı ücret ödersiniz sadece ama garantiye almış olursunuz sanayide kaportacı çoktur satıcı arkadaş zaten aracının arkasındaysa her kaportacıya kefilim aracımın arkasındayım der gösterir 2-3 kaportacıya:)
Mesela bir 106 buldum diyelim. Fakat kaportacı söylenenden farklı bişeyler buldu. Fiyat indirmeli mi yoksa o araçtan hemen kaçmalı mı?

O konuda sıkıntı yok hocam. Manuel bakıyorum zaten sadece ilk alışımda nelere dikkat etmem lazım ve bu fiyat bandında beni 1-2 yıl sıkıntısız götürecek aracı arıyorum sadece.

Ah hocam nereden bulacağım o kaportacı arkadaşı.

Bu fiyat bandına bakanlar genelde kaportaya fazla takılmazlar motorunda yürüyeninde sıkıntı olmasın yeter.

Mesela bir 106 buldum diyelim. Fakat kaportacı söylenenden farklı bir şeyler buldu. Fiyat indirmeli mi yoksa o araçtan hemen kaçmalı mı?

Tabii ki hoşuna gitmediyse veya araçta değişen yok denilip değişen falan çıkarsa başka araç bakacaksın zaten gerçekten değişensiz 106 ile değişenli arasında fiyat farkı vardır. 1-2 değişen çıkarsa alabilirsiniz sıkıntı yok ama ben değişen yok denilen araçta 7 değişen çıktı:D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı