200-250 TL iPhone 6 için Bluetooth kulaklık önerisi

Meiru

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, ablam uzun zamandır kulaklıksız bu yüzden ona güzel bir jest yapmak istiyordum. Telefonu için alabileceğim en iyi kablosuz kulaklık nedir diye merak ediyorum. Evde başka bir şey yaparken dizi ve video filan çok izler ve sıklıkla arkadaşları ile konuşur o yüzden mikrofonun kalburüstü olması çok önemli. Bütçem 200-250 arası öneriler için şimdiden teşekkür ederim.

Biraz paraya kıyman gerekiyor. Ben trendyoldan i12 airpods aldım sesi çok tız geliyor geri göndereceğim. Tavsiyeniz varsa buyrun.

Biraz paraya kıyman gerekiyor. Ben trendyoldan i12 airpods aldım sesi çok tız geliyor geri göndereceğim. Tavsiyeniz varsa buyrun.
Apple'ın kendi ürünü olan airpodslardan düşünmüyorum tabii ki bütçemin kaç katı onu bile hesaplayamıyorum. Sizin bahsettiğiniz i12'ler hangileri bilemedim trendyola yazdığımda 80 90 liralık merdiven altı ürünleri çıkıyor.

fiyat/performans adına QCY T5 güzel bir kulaklık ona bakın isterseniz. Kablolu bakıyorsanız da Samsung'un HS130 diye kulaklığı var.

İyi araştırınız. Kulaklıklar hijyen ürünü olarak geçiyor ve iade edilirken çok fazla sorun çıkabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı