200-250 TL Mouse önerisi

mertckr

Centipat
Daha fazla  
Yeni bir mouse alacağım.
Mouse pad olarak: Antech RGB düz siyah 80*30 cm Gaming oyuncu mousepadini almayı düşünüyorum.
Bütçem: 200-250 TL arası.
Normalde Razer DeathAdder essential siyah optik mouse almayı düşünüyordum.
Çünkü alacağım klavye Razer'in Cynosa V2 modeli.
Klavye ve fareyi Razer seçtim marka sıkıntısı falan yaşı mıyım diye ayrı ayrı marka kullanmayı sevmiyorum.
Ne alabilirim?

Not: Farenin yanına aynı marka olacak şekilde klavye önerebilirsiniz.

50 ₺ daha bütçe arttırabilirseniz alabileceğiniz en iyi mouse ektedir.
yanına yakışan rgb klavyede önerebilirseniz steelseries serisinden güzel olur

Razer Cynosa V2 önermiyorum. Şahsen ben satın aldım ardından iade ettim. Bazı forum sitelerinde ve hepsiburada trendyol gibi satış sitelerinin yorumlarını da okursanız 2-3 ay uzun süreli kullanım sonrasında tuşlar siliniyor, soyuluyor.
Klavye olarak bunu öneriyorum;
veya

yanına yakışan rgb klavyede önerebilirseniz steelseries serisinden güzel olur
Eğer ki klavye olarak bütçeniz varsa aynı marka istiyorsanız. Steelseries Apex 3 öneriyorum.
Ama fiyat olarak pahalı ve membran klavyelerde bu fiyat verileceğini düşünmüyorum. Ektekilere göz atabilirsiniz.

Razer Cynosa V2 önermiyorum. Şahsen ben satın aldım ardından iade ettim. Bazı forum sitelerinde ve hepsiburada trendyol gibi satış sitelerinin yorumlarını da okursanız 2-3 ay uzun süreli kullanım sonrasında tuşlar siliniyor, soyuluyor.
Klavye olarak bunu öneriyorum;
veya

Eğer ki klavye olarak bütçeniz varsa aynı marka istiyorsanız. Steelseries Apex 3 öneriyorum.
Ama fiyat olarak pahalı ve membran klavyelerde bu fiyat verileceğini düşünmüyorum. Ektekilere göz atabilirsiniz.
Değerli yorumun için teşekkür ederim.

HyperX Alloy Core HX-KB5ME2-TU modelini beğendim.
Markayı göz ardı ederek satın almayı düşünüyorum.
Tekrardan teşekkürler.

Geri
Yukarı