200-300 TL bandında PC için gamepad önerisi

LocalBey

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bütçem belli, 200-300 TL bandında PC için uyumlu gamepad arıyorum. Forza Horizon 5 ve ETS 2 oynamak için kullanacağım çoğunlukla yani PC'yi ve oyunu algılaması bile yeterli benim için. Şimdiden teşekkürler.

200 300 TL civarından alacağın bir gamepad klavyeden farksız olur biraz bütçeni arttırıp F310 almaya çalış en azından birşeye değsin. Ayrıca ETS2 için gamepad uygun değil.

Bu fiyatlara orjinal DualShock yok diye biliyorum. Bütçenize uygun biraz daha arttırarak bence 0 bir F310 alın. Pişman olmazsınız özellike Forza oynuyorsanız.

F310 Gayet basit kullanım tak çalıştır.
Hocam biraz araştırdım çoğu kişi F310 için olumsuz yorumlarda bulunmuş bazı kişiler klavyeden farkının olmadığını ya da çok sert olduğunu söylüyor kafam iyice karıştı.

Hocam biraz araştırdım çoğu kişi F310 için olumsuz yorumlarda bulunmuş bazı kişiler klavyeden farkının olmadığını ya da çok sert olduğunu söylüyor kafam iyice karıştı.
Tam 4 sene kullandım. Her konuda çok iyi (fiyatına göre) merak etme o insanlara kendin tasarla yapıp verelim sana desen renk bile belirleyemez. Bu fiyata daha iyisi yok. Bulan varsa 10 tane alayım ona. Amazon üzerinden alırsan 30 gün iade hakkın var.

Tam 4 sene kullandım. Her konuda çok iyi (fiyatına göre) merak etme o insanlara kendin tasarla yapıp verelim sana desen renk bile belirleyemez. Bu fiyata daha iyisi yok. Bulan varsa 10 tane alayım ona. Amazon üzerinden alırsan 30 gün iade hakkın var.
Anladım teşekkür ederim önerin için hocam.

Geri
Yukarı