200-300 TL G3258 overclock için anakart Önerisi

Tom Ganks

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
GTX 750ti ve G3258 tabanlı bir sistem kurmayı düşünüyorum. Sistemimdeki anakarta ileriye dönük bir anakart takmak istiyorum. 2-3 sene upgrade yaptığımda bu upgradeyi kaldırabilecek bir anakart istiyorum. En iyi overclock performansı alabileceğim anakartı arıyorum ve ileriye dönük olması çok önemli. Teşekkürler. Bütçem 200-300 lira civarıdır.

G3258 yerine 6. nesil bakabilirsiniz ancak oc yapmak istiyorsanız da ilanlarım arasında asus h97 plus anakart var 200tl ye illa G3258 der iseniz görüşebiliriz.

G3258'i karalayan insanları görüyorum ben gayet memnunum (y) Tabii ki 2 çekirdekli olması çoklu işlemlerde sıkıntı çıkartıyor ama oyun oynayan bir insan için yeterli :kulaklık: Ön yargılı olup şunu alın bunu alın demeyin ben H97 Gaming 3 kullanıyorum. Ucuza H81M-P33 kullanabilirsin gayet ucuz 140 TL ;)

G3258'i karalayan insanları görüyorum ben gayet memnunum (y) Tabii ki 2 çekirdekli olması çoklu işlemlerde sıkıntı çıkartıyor ama oyun oynayan bir insan için yeterli :kulaklık: Ön yargılı olup şunu alın bunu alın demeyin ben H97 Gaming 3 kullanıyorum. Ucuza H81M-P33 kullanabilirsin gayet ucuz 140 TL ;)
Bu konuda bir karalama göremedim. Sanırsam başka kişiler için bu yorumu yaptınız.

Bu konuda bir karalama göremedim. Sanırsam başka kişiler için bu yorumu yaptınız.
Siz için söylemiyorum genelleme yapıyorum biraz yanlış oldu ama forumda G3258'i gerçekten kötüleyen bir sürü insan var gördüğünüzden eminim. Üstüne alınmışsın :bıyık:

GTA 5 kasmadan oynayabilsek keşke :)
Ekran kartım ZOTAC GTX 760 AMP! 2GB 256 BİT kasmadan oynuyorum :neo:

Yeni bir PSU aldım 600 Watt'lık onu takacağım :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı