200-300 TL Mouse önerisi

RamazanQs

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1050 Tİ
Ryzen 3 3100
200-300 arası mouse önerir misiniz oyunlar için ve boyutu orta olsun.

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareni nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.
Hocam fingertip şeklinde tutuyorum elimi ölçmedim ama ölçüye gerek olmadığını düşünüyorum çok küçük olmasın çokta büyük olması orta boyut :D
Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareni nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.

Normalde.

Bunu almayı düşünüyordum gayet iyi mouse ama incelemelerine baktım inceleyenler küçük olduğunu söylüyorlardı tabii adamların elleri daha büyük ama aşırı küçük bir şey çıkar diye korkuyorum :D
bir de tekrar baktım fingertip değilmiş palm.

Hocam fingertip şeklinde tutuyorum elimi ölçmedim ama ölçüye gerek olmadığını düşünüyorum çok küçük olmasın çok da büyük olması orta boyut :D

Normalde.

Bunu almayı düşünüyordum gayet iyi mouse ama incelemelerine baktım inceleyenler küçük olduğunu söylüyorlardı tabii adamların elleri daha büyük ama aşırı küçük bir şey çıkar diye korkuyorum :D
bir de tekrar baktım fingertip değilmiş palm.

AliExpress üzerinden G304 faresini almanı öneririm bizzat kullanıyorum resmen kablodan kurtulduğuma seviniyorum elimin boyu 19x10 ve fareyi relax claw olarak tutuyorum.

Geri
Yukarı