200-300 TL sessiz Gaming mouse önerisi

zulemazahir

Centipat
Daha fazla  
Mimarlık için hassasiyet konusunda iyi bir mouse istiyorum. Sessiz olması benim için keyifli olur bunun dışında kablosuz dusunuyorum. Bu kriterlere uyan bir mouse oneriniz var mı?

Bütçeni biraz daha yükseltip daha kaliteli bir model düşünmen iyi olur. Bu fiyat aralığında fareler ucuz ofis ürünleri kategorisine giriyor. Ben de tasarımcıyım ve kablolu olarak Razer Deathadder V2 kullanıyorum. Bir süre öncesine kadar piyasadaki en iyi optiğe sahipti. Hassasiyet ve tarama konusunda halen daha birçoğunun önünde. Kablolu olmasına rağmen flex denen yumuşak ve hafif bir kablo kullanıyor. O nedenle hiç kablosuz fare ihtiyacı duymadım. En azından bütçeni 600 civarına çıkarırsan sana işin konusunda daha performans sağlayacak bir fare edinebilirsin.

Logitech M220. Bu bütçeye bu var ama @KafadanKontak hocamın da dediği gibi bütçe artırırsan daha iyi öneri yapabiliriz.

Bu bütçede bu fare en mantıklısı. Ama hele ki hassassiyet arıyorsan bu fareler standart kalır profesyonel bir programda çalışırken. Belki daha öncesinde kullandığın fareler buna benzer ise o farkı anlayamazsın ama bir kere kaliteli yüksek model bir optik kullanan fare kullandığında o zaman farkı çok fazla hissediyorsun.

Bu biraz daha sana uygun olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı