200 Liraya kadar kulakiçi kulaklık Tavsiyesi

D&R yada Hepsiburada'dan alacağım. D&R'dan kargo ücretsiz olarak geliyor o yüzden onu seçerim :)

Öncelikle konuyu hortlattığım için affınıza sığınıyorum.
Yaklaşık bir hafta önce tizlerinde, midlerinde ve basslarında kötü deneyim yaşadığım Sennheiser CX200 kulaklığımı ses kopuklukları yüzünden iade ettim.
Bugün Pioneer SE CL751 almaya mağazaya gittim fakat satıcı arkadaşlar sağ olsunlar beni Sennheiser CX300-II almaya bir şekilde ikna ettiler. Eve gelip kulaklığı denediğimde korktuğum başıma geldi. Satıcı arkadaşların "Yok canım Sennheiser onları düzeltti." laflarına rağmen kulaklığın tiz ve midleri dayanılmayacak kadar rahatsız edici düzeyde çıkıyor. Ayrıca basslar CX200 de olduğu gibi fazlasıyla yetersiz kalıyor.
Sennheiser'a tövbe ederekten yarın CX300-II'yi iade edip SE CL751 alacağım.

Öncelikle herkese selam.Abartısız yaklaşık 1 aydır kulak içi kulaklık araştırıyorum arkadaşlar.Kafamda 5 modele kadar düşürebildim anca :D Mikrofonlu olsun istiyorum benim için önemli.Çok fazla müzik dinliyorum akustik,pop,rock ağırlıklı (her telden çalıyom işte) arada dizi de izliyorum.Max. 150 tl bütçe ayırdım sağlam bişey almak istiyorum.Marka takıntım yok ama deneme imkanım olmadığı için naçizane görüşlerinizi almak istiyorum.Bi de piyasada çakma ürünler çok fazla önerebileceğiniz sağlam bi site var mı? Modeller şu şekilde:
Le 488965 için Orijinal Letv Metal HiFi Kablolu Dinamik Kulak İçi Kulaklık 1 Pro Max Xiaomi
Sony Mdr Ex650ap Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Gold GittiGidiyor'da 325605292
[Dual Dynamic Driver] BlitzWolf® BW-ES2 Wired Control In-ear Earphone Headphone With Mic
TANGMAI F5 In-ear Wired Control Heavy Bass Earphone With Mic For Android IOS
Philips Tx2bk/00 Black In-ear Headphones With Microphone | eBay

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı