200 Mbps internet olmasına rağmen Valorant 2 Mbps ile iniyor

Bilgisayar haricinde modemin QoS ayarlarını kontrol ettiniz mi?
Otomatik QoS açıksa Valorant setup'ına gerekli hızı sağlamıyor olabilir.

100Mbps internetim ile indirirken gayet de almam gereken hızları aldım. Nasıl herkeste olan bir durum?

Hahaha dostum öncelikle bilip bilmeden millete laf etmen hoş değil. Senin PC ile onunki farklı. Ayrıca sende doğrulamayı sonda yapar onda başta. Adamın internet hızı iyi ve diğer platformlarda hızı yüksek ise burada konuşma bitmiştir.

Hahaha dostum öncelikle bilip bilmeden millete laf etmen hoş değil. Senin PC ile onunki farklı. Ayrıca sende doğrulamayı sonda yapar onda başta. Adamın internet hızı iyi ve diğer platformlarda hızı yüksek ise burada konuşma bitmiştir.

Tamam işte herkeste olan bir durum demişsin. Herkeste olan bir durum değil demek ki kendin de bu cevabında belirtmişsin.
Ben kendi tecrübemi paylaştım. Bu millete laf atmak olarak değerlendirilmemeli.

Tamam işte herkeste olan bir durum demişsin. Herkeste olan bir durum değil demek ki kendin de bu cevabında belirtmişsin.
Ben kendi tecrübemi paylaştım. Bu millete laf atmak olarak değerlendirilmemeli.

Lafımın arkasındayım herkeste olan bir durum sadece bende değil ya da onda değil bilmeden buraya yazmayın. Benim dediğim şey eğer eğer Speedtest'te hızı yüksekse ve Riot'ta düşükse bu Riot'la alakalıdır.

Geri
Yukarı