200 TL 2. el direksiyon seti

Emirhan34181

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim
ETS 2 oynuyorum, ayrıyeten oynarken aşırı derecede zevk alıyorum yani sıkılmadan 5 saat kadar oynuyorum, ama klavyeden oynuyorum. Bayağıdır direksiyon almak istiyorum (vites, pedal ve direksiyon üclemesiyle) ama bütçe konusunda çok sıkıntıdayım. Garanti 2. el olacak zaten o Allah'ın emri. Ama 2. el direksiyon satın alırken nelere dikkat etmem gerekiyor hiç fikrim yok. Model önerisi olursa sevinirim. İllaki Logitech falan olmasın, bu Kontorland, Snopy falan fark etmez ETS 2'de çalışıyorsa sıkıntı yok.

Bütçe: 200 TL civarı (Bu bütçe civarında Letgo'da bayağı direksiyon var yardımcı olursanız sevinirim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
ETS 2 oynuyorum, ayrıyeten oynarken aşırı derecede zevk alıyorum yani sıkılmadan 5 saat kadar oynuyorum, ama klavyeden oynuyorum. Bayağıdır direksiyon almak istiyorum (vites, pedal ve direksiyon üclemesiyle) ama bütçe konusunda çok sıkıntıdayım. Garanti 2. el olacak zaten o Allah'ın emri. Ama 2. el direksiyon satın alırken nelere dikkat etmem gerekiyor hiç fikrim yok. Model önerisi olursa sevinirim. İllaki Logitech falan olmasın, bu kontorland, Snopy falan fark etmez ETS 2'de çalışıyorsa sıkıntı yok.

Bütçe: 200 TL civarı (bu bütçe civarında Letgo'da bayağı direksiyon var yardımcı olursanız sevinirim.)

Hala ihtiyacın var mı bilmiyorum ama Letgo'da 170 TL(ben pazarlıkla 140 yaptım sende pazarlık yapabilirisin) direksiyon seti buldum linkide bu https://www.letgo.com/tr-tr/i/direksiyon-seti_bdab9be6-74a4-4b0b-827a-e341e507dcdb ben alacaktım ama babam izin vermedi bari sen al.

Hala ihtiyacın var mı bilmiyorum ama Letgo'da 170 TL(ben pazarlıkla 140 yaptım sende pazarlık yapabilirisin) direksiyon seti buldum linkide bu https://www.letgo.com/tr-tr/i/direksiyon-seti_bdab9be6-74a4-4b0b-827a-e341e507dcdb ben alacaktım ama babam izin vermedi bari sen al.
200tl'ye başka direksiyon seti kalmadı sadece direksiyon var bu fiyata

Dosya Ekleri

• 1659871571249.png
    1659871571249.png
    44,8 KB · Görüntüleme: 22

Geri
Yukarı