200 TL AirPods önerisi

QCY'de olur fark etmiyor bana göre sadece kulak içi düzgün olsa yeter bu ekonomide.
Bütçenizi 80 TL aşıyor T13 modeli. Eğer o kadar çıkamayacaksanız farklı bir model önerebilriim.

Piyasadaki birçok AirPods 2 modelini deneyimlemiş ve sonrasında orijinalini almış birisi olaraktan sana tavsiyem kesinlikle çakma 1:1lerden uzak dur. Ses kalitesi olsun, bağlantı kalitesi olsun çok sorun yaşatır. Hem de Android telefonda kullanacaksın. Bence alma.

Piyasadaki birçok AirPods 2 modelini deneyimlemiş ve sonrasında orijinalini almış birisi olaraktan sana tavsiyem kesinlikle çakma 1:1lerden uzak dur. Ses kalitesi olsun, bağlantı kalitesi olsun çok sorun yaşatır. Hem de Android telefonda kullanacaksın. Bence alma.
İhtiyacım olduğu için alıyorum rahat hakeret falan.

Aralarında çok fark olduğunu sanmıyorum. Hangisi hoşunuza gittiyse onu alabilirsiniz.
Anladım teşekkür ederim.

Replikası piyasada bol olan bir ürün. Riskli.
Arkadaşım almış banada yolladı işte, silikonun altında id falan var dedi orijinalmidir sence eğer öyleyse almayı düşünüyorum.

Arkadaşım almış bana da yolladı işte, silikonun altında ID falan var dedi orijinal midir sence eğer öyleyse almayı düşünüyorum.

Bir fikrim yok. Orijinal ise bile T13 daha iyi.

Alternatfi:

Bir fikrim yok. Orijinal ise bile T13 daha iyi.

Alternatfi:
Anladım bunada bir bakayım teşekkürler.

Geri
Yukarı