200 TL Akıllı bileklik önerisi

HUSODOSIDO

Hectopat

Alınır mı? Ben sadece günlük ve adım sayar ve su geçirmezlik özelliğinin olmasını istiyorum.
200 TL bandında önerirseniz sevinirim.

Alınır mı? Ben sadece günlük ve adım sayar ve su geçirmezlik özelliğinin olmasını istiyorum.
200 TL bandında önerirseniz sevinirim.
1,5 senedir filan kullanıyorum mi band 4. Çok memnunum. 5 çıktı fakat size 4 yeter. İlla yeni versiyon olsun, almışken yenisini alayım derseniz, fiyat konusunda sınır yoksa 5 alın derim. Çünkü kullandıkça seversiniz. Nfc ile ödeme yapıyorsanız 5 de nfc özelliği olanı alın. Ben 4 çıktığında, ülkeye geldiği yeni aylarda aldım. İlk başlarda dil desteği yoktu. Buna benzer başka özellikler güncelleme ile düzeltildi. Hatta biraz goy goylu videosunu izleyin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende var bahsettiğiniz ürün. Bir soru soracaksanız cevaplayabilirim. Ben memnunum. Hele ki şarj konusu süper. Çok fazla kullanmazsanız, bazı ayarları kapatırsanız 20 güne kadar dayanıyor.

Eskiden Mi Band 3 kullanmıştım. Şimdi Mi Band 4 kullanıyorum. Fiyatına göre gayet kaliteli bir ürün. İşinizi fazlasıyla görecektir. Pil süresi de gayet iyi. Fakat alırken yedek bir kordon almak çok mantıklı çünkü kordonu mat olduğu için çizildiği zaman yağlı bir görüntü oluşturuyor. Kötü görünüyor o zamanda.

Yeni konular

Geri
Yukarı