200 TL Büyük Boy Mouse Pad Önerisi

Bütçe
200 TL

jacko

Decapat
Daha fazla  
Büyük bir mouse pad arıyorum.
Fare olarak Razer Basilisk V3 kullanıyorum.
RGB olsa da olur olmasa da olur, ama olmasa daha iyi zaten masamda çok kablo var.
Fazla para harcamak istemiyorum maximum 200 TL.

Bunu öneririm hocam. Diğer modellerine de bakmanızı öneririm: https://www.amazon.com.tr/Klasse-14-Model-90x40-MousePad/dp/B09TG7R3YB/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=1CQKVHMG4MR7O&keywords=Kl-asse&qid=1674401978&sprefix=kl-asse,aps,192&sr=8-2&th=1

Bunun dışında Xrades ve Porge markalarının da ürünlerine bakabilirsiniz. Kalite olarak birbirlerine yakın diye biliyorum.

Bunu öneririm hocam. Diğer modellerine de bakmanızı öneririm: https://www.amazon.com.tr/Klasse-14-Model-90x40-MousePad/dp/B09TG7R3YB/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=1CQKVHMG4MR7O&keywords=Kl-asse&qid=1674401978&sprefix=kl-asse,aps,192&sr=8-2&th=1

Bunun dışında xrades ve porge markalarının da ürünlerine bakabilirsiniz. Kalite olarak birbirlerine yakın diye biliyorum.

Logitech tkz series diye bir mouse pad buldum nasıldır?
Kolay aşınır mı?
Ayrıca attığınız kolay aşınır mı?

Logitech tkz series diye bir mouse pad buldum nasıldır?
Kolay aşınır mı?
Ayrıca attığınız kolay aşınır mı?
Hocam söylediğiniz mouse pad nasıldır tam bilmiyorum, ama benim önerdiğimi yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Herhangi bir aşınma vs. o tarz bir durumla karşılaşmadım. Bu arada sizin söylediğiniz model çakma olabilir. Yanlış bilgi vermeyeyim ama o tarz bir ürünün bu kadar ucuz olacağını sanmıyorum.

Düzeltme: Logitech TKZ Series 40 X 90 alınır mı? Bu konuda da bahsedilmiş. Çakma olduğu söyleniyor.

Hocam söylediğiniz mouse pad nasıldır tam bilmiyorum, ama benim önerdiğimi yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Herhangi bir aşınma vs. o tarz bir durumla karşılaşmadım. Bu arada sizin söylediğiniz model çakma olabilir. Yanlış bilgi vermeyeyim ama o tarz bir ürünün bu kadar ucuz olacağını sanmıyorum.

Düzeltme: Logitech TKZ Series 40 X 90 alınır mı? bu konuda da bahsedilmiş. Çakma olduğu söyleniyor.

Klasse Pro iyidir o zaman teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı