Çözüldü 200 TL civari klavye önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ragnarock492

Hectopat
Makaleler
1
Yıllardır kullanmakta olduğum Logitech G103 klavyem bozuldu(bazı tuşlar 4-5 rastgele harf yazıyor, bu sebepten konuyu yazmakta zorlanıyorum) ve bu sebepten maksimum 200-250 liraya kadar yeni bir klavye arıyorum, yeni mekanik oyuncu klavyelerini hiç denemediğim için önerilere ve tecrübelerinize açığım. Yakınımda olan bir Vatan bayisine uğradım fakat bütçeme uyan inca, Trust, Rampage gibi markalara güvenemedim.(Özellikle fare ve kulaklıkları tam hayal kırıklığıydı bu modellerin, klavyeleri farklı ise lütfen belirtin çünkü ben bilemiyorum ve güvenemiyorum)

Ayrıca belirtmek isterim ki mekanik, RGB ya da ışıklı klavye takıntım yok, olursa güzel olur olmuyorsa, sadece kaliteli bir ürün olması yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
GXT 890 kullanıyorum. Gerçek RGB, her tuş 16M renk atanabiliyor. Mevcut yazılımı ve hazır efektleri son derece bol ve yeterli. 250TL'e almıştım ve hayatımın en doğru hareketleri listesine ekledim. Şiddetle öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı