200 TL Fare Tavsiyesi

Turkuvaz

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon'dan önerirken vergiyi ve kargoyu da hesaba katmak gerek. Ürünün fiyatı Türkiye fiyatına yaklaşıyor.

200 TL civarında HyperX Pulsefire güzel bir fare. G402 de güzel ancak eski bir fare. Bütçenizi arttırabileceğinizi belirtmişsiniz. 300 TL'ye Rival 310 veya G403 alınabilir.

Yukarıdaki G403'ü önermeden önce fiyatına da baktım, 47$ + 15$ = 62$ oluyor. Bu da 230 TL yapıyor. Hala bütçenin içinde. Türkiye'de +300 TL'ye satılıyor.

Rival 300 fena değildir fakat biraz eski nesil kaldı. Rival/Sensei 310 daha iyi tercihler. Yine de G403 önerirdim.

Rival 300 eskidir, yerine Rival 310 alınmalı.

Ben de G403 öneririm ancak Amazon'un baz aldığı kur direkt Dolar/TL değil. Biraz fark var. Elbette fiyat daha ucuz olur ancak 50 TL gibi bir fiyata Türkiye garanti servisinden mahrum olmuş oluyor. Evet Logitech'in global servisi çok iyi zaten ancak arkadaşın bütçesi de varken Türkiye'den almak daha mantıklı olacaktır.

Steelseries Rival 310 Rgb Optik Gaming Mouse Qck+ Mousepad Bundle - n11.com

ürünü alalı 1 hafta oldu gayet başarılı. Cs:go bende oynuyorum, bütçeni zorla kaçırma derim.
Çarşamba sipariş vermiştim perşembe öğlen elime ulaştı.

Bu şekilde bundle olan ürünleri kovalarsan paran hem cebinde kalır hemle kaliteli ürünlere sahip olabilirsin.

steelseries ve logitech ürünlerini kullanan biri olarak ikisinide alabilirsin.
Oyun için şuanda Rival 310 mouse + Arctis 3 kulaklık + Qck XXL mouse pad + logitech G213 RGB
Şirkette Logitech performance MX mouse + Logitech MK710 kablosuz klavye

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı