200 TL klavye ve mouse önerisi

Ama ben bilmeden alırsam iade edebilecek miyim? Çocuk kaç gündür bana drag click mouse al diye sıkıştırıyor. Bunu alırım sonra drag click olmazsa iade edip başka mouse bakabilir miyim? Sizce mantıklı olur mu?
14 Gün iade hakkınız var diye biliyorum. Daha doğrusu tüm tüketicilerin. İade edersiniz başka mouse alırsınız. Fakat bu bütçede aşırı derecede seçenek yok.

14 Gün iade hakkınız var diye biliyorum. Daha doğrusu tüm tüketicilerin. İade edersiniz başka mouse alırsınız. Fakat bu bütçede aşırı derecede seçenek yok.
Size şöyle diyeyim. Gerekirse Rampage olsun 1 senede bozulsun. Önemli olan drag click yapılabilsin. Bu arada elektronik ürünlerde kutu açıldıktan sonra iade edilemiyor ama ikna edebilirsem Aorus M2 alacağım. İkna edemezsem yapacak bir şey yok. Bir tane drag click yapılan Rampage vb. bulup alırım.

Size şöyle diyeyim. Gerekirse Rampage olsun 1 senede bozulsun. Önemli olan drag click yapılabilsin. Bu arada elektronik ürünlerde kutu açıldıktan sonra iade edilemiyor ama ikna edebilirsem Aorus M2 alacağım. İkna edemezsem yapacak bir şey yok. Bir tane drag click yapılan Rampage vb. bulup alırım.
Bilgi için teşekkürler. Ben de ikilemde kaldım şimdi. @EREN SATAR ve @erme biraz yorum yapsın. Ona göre fikrimi belirteceğim.

Bilgi için teşekkürler. Ben de ikilemde kaldım şimdi. @EREN SATAR ve @erme biraz yorum yapsın. Ona göre fikrimi belirteceğim.

Klavye olarak kesinlikle Gamenote KB487l mouse olarak Aorus M.2 ama drag Click var mı onu bilmiyorum işte 😀. Gerçi benim A101'den aldığım 30 TL'lik farede bile vardı bunda da vardır herhalde.

Size şöyle diyeyim. Gerekirse Rampage olsun 1 senede bozulsun. Önemli olan drag Click yapılabilsin. Bu arada elektronik ürünlerde kutu açıldıktan sonra iade edilemiyor ama ikna edebilirsem Aorus M.2 alacağım. İkna edemezsem yapacak bir şey yok. Bir tane drag Click yapılan Rampage vb. bulup alırım.

Kullanıyorum Aorus M.2'yi. Ben yapamıyorum ama arkadaşım bu mouse ile çok iyi drag Click yapıyor.
Bende o fareyi almayı düşünüyorum ama o konu hakkında bilgim yok @erme hocam biliyor musun?
Kullanıyorum o fareyi ve gayet memnunum.

Geri
Yukarı