200 TL kulaklık önerisi

Bütçe
200

igazW

Femtopat
Daha fazla  
Kulaklığım bozuldu ve 200 TL kulaklığa ihtiyacım var kapımın önündeki markkette X jammer kulaklık 200 TL sizce almalı mıyım yoksa başka bir şey daha mi iyi olur.

Kulaklığım bozuldu ve 200 TL kulaklığa ihtiyacım var kapımın önündeki markkette X jammer kulaklık 200 TL sizce almalı mıyım yoksa başka bir şey daha mi iyi olur.
İstersen al fakat biraz daha arttırarak daha güzel bir şey alabilirsin. En iyisi 100 TL eklemeye çalış.

Aman Rampage alma ben aldım mikrofonu hemen bozuldu arkadaşımda aldı onda hem mikrofon hem de RGB bozuldu önermem hele o modelini hiç alma aman deyim.

Aman Rampage alma ben aldım mikrofonu hemen bozuldu arkadaşımda aldı onda hem mikrofon hem de RGB bozuldu önermem hele o modelini hiç alma aman deyim.
2 sene önce aynı kulaklığı almıştım kendi salaklığım yüzünden kırdım eğer kırmasaydım 5 sene daha giderdi sanırım sizde sıkıntı va ve mikrofonu da gayet iyidi 200 liralık mikrofonla eş değer

Ses kalitesi idare eder ona lafım yok hala kullanıyorum fakat ben hiçbir şey yapmadan mikrofon nu bozuldu arkadasımdada bozuldu. Bir daha Rampage kulaklık almam. Ve bece mikrofon kalitesi onkadar iyi değil laptopu kendi mikrofonu ile neredeyse aynı.

Geri
Yukarı