200 TL kulaklık tavsiyesi

HellStalkeR

Kilopat
Kulaklık konusunda çok fazla bilgim yok öyle üst seviye kulaklıklar da kullanmadım açıkçası ama JBL marka bir telefon kulaklığı almıştım orijinal o zaman anladım kalite farkını yine de bütçeyi aşmak istemiyorum. Pek önemsediğim bir şey değil, şimdi sizden istediğim konfor, mikrofon ve ses kalitesi açısından yazdıklarım arasında en iyisi hangisidir ?

Fazladan öneriniz varsa 150-200 TL aralığında lütfen yorumlarda yazın, iyi eğlenceler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığınız 1. ve 2. kulaklıklar bu bütçe için düşük kalıyor. Bunu öneririm: Captcha Verification

3. kulaklık hakkında pek bilgim yok.
Bir de kulaklığı PC de mi yoksa mobilde mi kullanacaksınız?

Mikrofon kalitesi istiyorsan MH320'yi ele ama kalite de hepsini tokatlar. Diğer iki üründe kalite konusunda sıkıntılı. Bence biraz daha arttırmayı çalış bütçeyi.

Attığınız 1. ve 2. kulaklıklar bu bütçe için düşük kalıyor. Bunu öneririm: Captcha Verification

3. kulaklık hakkında pek bilgim yok.
Bir de kulaklığı PC de mi yoksa mobilde mi kullanacaksınız?

Teşekkür ederim Pc'de kullanmak için düşünüyorum.

Mikrofon kalitesi istiyorsan MH320'yi ele ama kalite de hepsini tokatlar. Diğer iki üründe kalite konusunda sıkıntılı. Bence biraz daha arttırmayı çalış bütçeyi.

Size de teşekkürler ama çok arttırmaya gerek duymuyorum sadece gürültü tutması olan ve rahat bir kulaklık arıyorum 7.1 ucuz olayım bu :)
Önerilerinize açığım...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı