200 TL Laptop soğutucusu önerisi

4 Ay önce aldım ilk aldığımda kullanamadım son 2 aydır kullanıyorum ve genellikle böyle.
Genellikle kötü bir termal macun sürüp yollar şirketler.200 TL vermek yerine öncelikle daha iyi bir termal macun sürmeyi deneyin.Daha ucuza gelir ve 6 ayda bir kesinlikle yapılması gereken bir işlem.

Sıfır mı aldınız? Bilgisayar hangi seneye ait modelini paylaşır mısınız?

Evet sıfır aldım Monster bayisinden aslında masaüstü alacaktım ama yrtdışına çıktığım için aciliyetten dolayı almak mecburiyetinde kaldım hala pişmanım satmayı düşünüyorum.

Evet sıfır aldım Monster bayisinden aslında masaüstü alacaktım ama yrtdışına çıktığım için aciliyetten dolayı almak mecburiyetinde kaldım hala pişmanım satmayı düşünüyorum.
Önce termal macun yenileyip içini temizle zaten termal macun işe yaramazsa soğutucu hiç işe yaramaz.

Zalman ns1000 aldım,

normalde 95+ sıcaklıklarda çalıştırdığım cpu; undervolt sonrasında max 90 gördü.

Zalman ns1000 ile (undervoltla birlikte) max 82 gördüm.

Yaklaşık olarak 5-8 derece farketti. Zaten daha fazlasını beklemek saçmalık olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…