200 TL Mikrofon Veya USB Ses Kartı Önerisi

4rchi7ect

Hectopat
Arkadaşlar elimde BM-800 model bir mikrafon var. Zamanıyla amazon'dan almıştım. Ancak çok fazla dip ses yapıyor ve kalitesi beklediğim kadar iyi değil. Onboard ses kartı kullanıyorum sonuçta.

Ben ya mikrofon değiştireceğim ya da ASUS Xonar U3 USB Ses Kartı alacağım. Eğer siz derseniz ki ses kartı bile düzeltemez onu bana 200 TL fiyatında kaliteli bir mikrofon önerebilir misiniz ?

Birde kondenser mikrafonlar +48V güç mü? Ne istiyorlarmış kaliteli ses için. Ali expreste XLR girişli phantom power güç kutusu buldum 80TL'ye alanlarda memnun görünüyor. Sizce bunu almamın bana faydası dokunur mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
10 TL'ye bir USB ses kartı alıp kullanmanı öneririm. Yoksa parayı boş yere savurmanın bir mantığı yok. Daha fazlası için Blue Snowball Ice modelini önerebilirim. Düzenleme yapmadan bile oldukça iyi bir ses veriyor.

10 TL'ye bir USB ses kartı alıp kullanmanı öneririm. Yoksa parayı boş yere savurmanın bir mantığı yok. Daha fazlası için Blue Snowball Ice modelini önerebilirim. Düzenleme yapmadan bile oldukça iyi bir ses veriyor.
Usb ses kartı sesi iyi verir mi? Benim ses kartım bozuldu,sorun yaşatmazsa 200 tl ses kartı almaktansa ondan alayım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı