200 TL modem önerisi

Fyuhh

Hectopat
1-2 gündür internetimde bir değişiklik olduğunu fark ettim. Türk Telekom'dan 24 Mb/s download 5-6 arası upload alıyorum.

Normalde 24MB ve 5-6 uploadı evde 3 kişi annem ben ve kardeşim çok rahat kullanıyorduk ne ping değeri artıyor ne de internet hızı yavaşlıyordu.
Ben Zoom'da ders görürken kardeşimde Zoom'da ders görüyor hiçbir problem internet yavaşlaması almıyorduk. Hatta ben CS:GO oynarken ping değerim sürekli düşük ve kardeşim Zoom'dan ders görüyor ya da YouTube da 1080p video izlerken ping değerim artmıyor, indirmem azalmıyordu.

1-2 gündür CS:GO'da ani ping artışı 500-600 sonra düşüyor. İnternette surf yaparken sayfalar yavaş açılmaya başladı YouTube videoları 1080P'de açardı şimdi 360 ve 720'de açıyor.

Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradım ve dediler ki bizim buradan yapacak bir şeyimiz yok gereken kontrolleri yaptık ve herhangi bir problem yok dediler. İsterseniz modem üretici müşteri hizmetleriyle görüşün dediler. Bende modem müşteri hizmetlerini aradım ve modeminizin garanti süresi dolmuş size yardım edemeyiz dediler. Arıza kaydı oluşturun Türk Telekom yardımcı olsun dediler.

Download: 24MB upload: 5-6 (belki indirme hızımı artabilir 100 MB olabilir ya da 75MB taahhüt biterse yükseltebiliriz.)
Max bütçe 200TL.

Şimdi kullandığım modem: TP-Link TD-W9970V3 VDSL2

Bu modem yerine hangi modemi alabilirim?
Max bütçe: 250TL-350 TL
Keenetic omni düşünüyorum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı