200 TL Mouse pad tavsiyesi

• Konuyu başlatan Vegas
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 426

Vegas

Kilopat
Makaleler
1
Son düzenleme:
Steelseries QCK+ (large) kullanıyorum. İlkini 4 yıl kullandım. Masam küçüktü, klavyenin metal kasası parçaladı. Yoksa ilk günkü kondisyonuna yakındı.
İkincisi 5. yılında. Çok sağlam. İnce olduğundan çökme olmuyor, her yeri aynı kayganlıkta ve stabil. Fare hareketleri de bu sebeple stabil oluyor. Arada dikişli kullandım. Bileğim vs. takılmasın diye kolumu yüksek tutarken yoruyordu.
İki padi de hiç yıkamadım. Tozunu silkeleyip pamuklu bezi (eski atlet kullanıyorum) kolonyalayıp siliyorum.
Uzun ömürlü, stabil ve hız isterseniz öneririm.

Steelseries QCK+ (large) kullanıyorum. İlkini 4 yıl kullandım. Masam küçüktü, klavyenin metal kasası parçaladı. Yoksa ilk günkü kondisyonuna yakındı.
İkincisi 5. yılında. Çok sağlam. İnce olduğundan çökme olmuyor, her yeri aynı kayganlıkta ve stabil. Fare hareketleri de bu sebeple stabil oluyor. Arada dikişli kullandım. Bileğim vs. takılmasın diye kolumu yüksek tutarken yoruyordu.
İki padi de hiç yıkamadım. Tozunu silkeleyip pamuklu bezi (eski atlet kullanıyorum) kolonyalayıp siliyorum.
Uzun ömürlü, stabil ve hız isterseniz öneririm.

QCK Medium ile QCK+ arasında yüzey/doku farkı var mı hocam yoksa sadece boyut mu?

Sadece boyut farkı var.
Steelseries QCK padlerin sahtesi çok. En sağlamı Mediamarkt gibi mağaza ve onların siteleri.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı