200 TL RAM önerisi

Hi-Level kesinlikle tavsiye etmiyoruz Sosyal'de. Sistemini belirtebilir misin. Bir tane 8 GB RAM alman hem daha ucuza gelecektir hem de ilerde 8 GB daha ekleyip, 2x8 GB bir kombinasyon yapabilirsin. İlerde oyunlar en az 12 GB istediği zaman geride kalacak sistemin.

Hi-Level kesinlikle tavsiye etmiyoruz Sosyal'de. Sistemini belirtebilir misin. Bir tane 8 GB RAM alman hem daha ucuza gelecektir hem de ilerde 8 GB daha ekleyip, 2x8 GB bir kombinasyon yapabilirsin. İlerde oyunlar en az 12 GB istediği zaman geride kalacak sistemin.
Hocam yüksek grafikli oyun oynamıyorum sistemim r3 2200g apu işlemci b450m s2h anakart 500w 85+ psu oynayacağım oyunlar cs go lol gibi düşük oyunlar. 16gb ram e çıkarmayı düşünmüyorum açıkçası ve single ram kullanımının baya fark oluşturduğunu gördüm testlerde o yüzden dual alacağım tavsiyeniz için çok sağolun

Adata iyi bir markadır lütfen yanlış bilgilendirme yapmayalım. Kesinlikle bir tutulamaz Hi-Level ile. Adata RAM ve SSD sektöründe kendini kanıtlamıştır. Köklü bir firmadır Hi-Level'a nazaran.
Pardon genel bir sorunu var zannetmiştim Adata markasının.
Sanırım sadece SU650 modelinde var.

Hocam yüksek grafikli oyun oynamıyorum sistemim r3 2200g apu işlemci b450m s2h anakart 500w 85+ psu oynayacağım oyunlar cs go lol gibi düşük oyunlar. 16gb ram e çıkarmayı düşünmüyorum açıkçası ve single ram kullanımının baya fark oluşturduğunu gördüm testlerde o yüzden dual alacağım tavsiyeniz için çok sağolun
Tabii ki öyle fakat bir adet 8 GB RAM'e 300 TL vereceksiniz. 2 adet 4 GB'a ise 400 TL. Sonuç olarak 16 GB RAM'e yükselttiğinizde de ikisini biri 800 TL'ye biri 600 TL'ye mal olacak. Ama evet çift kanal çalışması performans artışı sağlayacaktır.
Pardon genel bir sorunu var zannetmiştim Adata markasının.
Sanırım sadece SU650 modelinde var.
SU 650 ve SU 630 versiyonları evet sıkıntılı fakat SU 800 serisi sağlamdır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı