200 TL RC araba önerisi

yrfann

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar herkese. Şu sıralar RC arabalara merağım oldu 2 3 tane aldım ama yeterli gelmiyorlar bana, 4x4 ve 35 40 kmh hız yapabilen bir araba arıyorum, bütçem 150 200 TL. Rock Crawler'ın pickup modelini beğendim fakat hızlı gelmedi bana. Önerilerinizi bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Bütçeniz biraz kısıtlı, benim tavsiyem biraz daha birikim yapıp bütçeyi arttırarak daha iyi bir araç almak olur. Yine de almak isterseniz piyasa da Wl Toys' un 1/18 Offroad tipi arabalarını düşünebilirsiniz. 200-250 TL civarı bulabileceğinizi düşünüyorum. İyi hobiler.

Merhaba, Bütçeniz biraz kısıtlı, benim tavsiyem biraz daha birikim yapıp bütçeyi arttırarak daha iyi bir araç almak olur. Yine de almak isterseniz piyasa da Wl Toys' un 1/18 Offroad tipi arabalarını düşünebilirsiniz. 200-250 TL civarı bulabileceğinizi düşünüyorum. İyi hobiler.
Tavsiyeniz için teşekkürler, bütçemi arttırıp WLToys A959-B aldım 6 7 aydır elimde fakat çıkarıp 2 3 defa adam gibi sürmedim :D satmayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı