200 TL Steam Oyun Önerisi

Tavsiyem 20 tane dandik oyun almak yerine 2 tane düzgün oyun almak. Dandik dediğim küçük bütçeli ve düşük bütçeli oyunlar.

Cyberpunk, Witcher 3, Detroit Become Human, Black Mesa, Half Life 2, For Honor, Mafia 1 ve 2, Assassins Creed Odyssey, Beat Cop, Beyond Two Souls, INSIDE, Kingdom Come Deliverance, LIMBO, Reventure, Little Nightmares, The Stanley Parable, World War Z, The Long Dark, Remnant: From the Ashes Bunlar sevdiğim oyunlar dilediğini alabilirsin hepsi çok güzeldir.

Steam şart değilse Epic'te 60 TL kuponla birlikte 140 TL ediyor RDR2. Kalan 60 TL bütçenize de Steam'den bir şeyler alırsınız.

Bu oyunları almayı düşünüyorum. Bunların yanında TWD, Life is Strange tarzı ya da +100 saat oynanabilecek oyunlar arıyorum. Önerirseniz sevinirim. (Şeytan diyor bütün parayla RDR2 al :) )

Eki Görüntüle 806401

Bro, The Witcher 3, 20TL, ori serisi 30TL (toplam),Metro Exodus 100TL, BioShock Serisi'ni yapıştır 20TL civarı undurtale 7TL (indirimde) çok güzeldir, bir de çok beğendiğim katana Zero'yu al katana Zero al 👌

Bro, The Witcher 3, 20TL, ori serisi 30TL (toplam),Metro Exodus 100TL, BioShock Serisi'ni yapıştır 20TL civarı undurtale 7TL (indirimde) çok güzeldir, bir de çok beğendiğim katana Zero'yu al katana Zero al 👌
-Witcher 3 üm var.
-Ori serisi Game Pass te var.
-Metro Exodus eskiden Game Pass'te olduğu için almak istemiyorum.
-Bioshock Infinite var onu oynamadan diğerlerini almak istemiyorum.
-Undertale alacağım.
-Katana Zero'da Game Pass'te var.

Yeni konular

Geri
Yukarı